Tennisser Rojer ook klaar in gemengd dubbel
MELBOURNE (ANP) - Voor tennisser Jean-Julien Rojer zit de Australian Open er op. De 38-jarige dubbelspecialist uit het Nederlandse Daviscupteam bleef met de Australische Samantha Stosur steken in de tweede ronde van het gemengd dubbel. Rojer en Stosur, als zevende geplaatst op het grandslamtoernooi in Melbourne, moesten het in de zogeheten supertiebreak afleggen tegen Astra Sharma en John-Patrick Smith: 3-6 6-4 4-10. Het Australische duo doet op een wildcard mee aan de Australian Open.
De geboren Antilliaan was in het mannendubbel ook al niet verder gekomen dan de tweede ronde met zijn Roemeense partner Horia Tecau. Rojer haalde twee keer de halve finales van de Australian Open, in 2011 en 2015.
Kiki Bertens bleef maandag in het enkelspel steken in de vierde ronde. Alle Nederlanders zijn nu klaar in Melbourne.
Meer uit Sport
HILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.
19 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
21 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
22 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
23 uur geleden