Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Rojer naar kwartfinales dubbeltoernooi Roland Garros

Tennisser Rojer naar kwartfinales dubbeltoernooi Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jean-Julien Rojer heeft met zijn dubbelpartner Marcelo Arévalo de kwartfinales bereikt van Roland Garros. Het als twaalfde geplaatste koppel rekende in de derde ronde af met de Duitser Tim Pütz en Michael Venus uit Nieuw-Zeeland, die als zevende waren geplaatst in Parijs: 6-4 2-6 6-1.

De 40-jarige Rojer en de 31-jarige Arévalo, afkomstig uit El Salvador, wonnen dit jaar al de ATP-toernooien van Dallas en Delray Beach. Vorig jaar strandde Rojer met Wesley Koolhof in de derde ronde van het dubbelspel op Roland Garros. Ook in 2020 was de derde ronde het eindstation voor de dubbelspecialist van het Nederlandse Daviscupteam.

Matwé Middelkoop (38) bereikte zaterdag met de 42-jarige Rohan Bopanna uit India al de laatste acht in Parijs. Ze overleefden tegen het Kroatische duo Nikola Mektic/Mate Pavic vijf matchpoints en wonnen in drie sets: 6-7 (5) 7-6 (3) 7-6 (10).

Meer uit Sport

Alcaraz naar derde ronde van masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft bij zijn rentree op het masterstoernooi van Rome de derde ronde bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereldranglijst won in twee sets van de Serviër Laslo Djere: 7-6 (2) 6-2.

1 uur geleden
Handballers sluiten EK-kwalificatie af met zege op Kosovo

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun laatste EK-kwalificatiewedstrijd gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in Den Bosch met 34-29 te sterk voor Kosovo.

4 uur geleden
Pedersen wint opnieuw rit in Giro en herovert leiderstrui

VLORË (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Giro d'Italia. Het was de derde en laatste rit op Albanees grondgebied. Pedersen won eerder de eerste etappe, maar de Deen van de ploeg Lidl-Trek moest de leiderstrui na de tijdrit van zaterdag afstaan aan de Sloveen Primoz Roglic. Na zijn ritzege leidt Pedersen het klassement weer.

6 uur geleden
Volleyballers Orion voor tweede jaar op rij landskampioen

GRONINGEN (ANP) - De volleyballers van Orion hebben voor het tweede jaar op rij de landstitel veroverd. De ploeg uit Doetinchem won in de finale van de play-offs de derde wedstrijd van Lycurgus uit Groningen met 3-2 in sets. Daarmee bracht Orion de stand in de best-of-fiveserie op 3-0.

6 uur geleden
MotoGP-coureur Zarco verrassende winnaar natte Franse GP

LE MANS (ANP) - MotoGP-coureur Johann Zarco heeft in Le Mans verrassend de regenachtige Grote Prijs van Frankrijk gewonnen. De 34-jarige coureur van Honda was daarmee de eerste Fransman met een zege voor eigen publiek sinds Pierre Monneret in 1954. Ook beëindigde hij een reeks van 22 overwinningen van het team van Ducati.

8 uur geleden
Atlete Bol start outdoorseizoen op 25 mei in Rabat

DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.

9 uur geleden
Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel

ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."

14 uur geleden