Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Roeblev maakt einde aan zegereeks Griekspoor op gras

Tennisser Roeblev maakt einde aan zegereeks Griekspoor op gras

HALLE (ANP) - Aan de zegereeks van Tallon Griekspoor op gras is een einde gekomen. De Nederlandse nummer 29 van de wereld verloor in de kwartfinale van het toernooi van het Duitse Halle van Andrej Roeblev. De Rus won in drie sets, 3-6 6-3 6-4. Roeblev is de nummer 7 van de ATP-ranking.

In de eerste set verloor Roeblev een keer zijn eigen servicegame, hetgeen hem fataal werd. In het tweede deel herstelde Griekspoor zich wel snel van verlies op zijn eigen opslag, maar na de gelijkmakende beurt leverde hij zijn services opnieuw in. Roeblev gaf die voorsprong vervolgens niet meer weg.

In de beslissende set kwam Griekspoor op achterstand door twee keer zijn servicegame te verliezen. Hij herstelde zich gedeeltelijk en kreeg bij 5-4 voor zijn tegenstander zelfs nog enkele breakpoints. Maar de Rus benutte zijn vierde matchpoint.

Agut

De Spanjaard Roberto Bautista Agut is de tegenstander van Roeblev in de halve eindstrijd. De andere halve finale gaat tussen de Duitser Alexander Zverev en de Kazach Aleksandr Boeblik.

Griekspoor won in Halle eerder van de Pool Hubert Hurkacz en de Spanjaard Roberto Carballés Baena. Hij begon zijn zegereeks op gras vorige week in eigen land, waar hij het grastoernooi van Rosmalen won.

Griekspoor maakte eerder op de dag bekend zich te hebben afgemeld voor het grastoernooi van Mallorca. Het evenement op het Spaanse eiland geldt als laatste voorbereidingstoernooi voor Wimbledon, dat op maandag 3 juli van start gaat. Hij verkiest in aanloop naar het derde grandslamtoernooi van het jaar rust.

Meer uit Sport

Sinner wint in Rome vijfde masterstoernooi van 2026

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.

10 uur geleden
Di Giannantonio wint GP van Catalonië na chaotische race

BARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.

11 uur geleden
Vingegaard boekt tweede ritzege Giro, Eulálio behoudt roze trui

CORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.

12 uur geleden
Verstappen sluit 24 uur van Nürburgring na pech af op 38e plaats

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.

14 uur geleden
Wielrenster Bredewold wint Ronde van Baskenland voor vrouwen

SAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.

15 uur geleden
Verstappen lijkt na probleem zege Nürburgring te kunnen vergeten

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.

18 uur geleden
Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

21 uur geleden