Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Raonic mist ook Wimbledon

Tennisser Raonic mist ook Wimbledon

LONDEN (ANP) - De Canadese tennisser Milos Raonic ontbreekt ook op Wimbledon. De nummer 18 van de wereld heeft nog steeds fysieke problemen, die hem eerder al verhinderden mee te doen aan Roland Garros. "Ik ben enorm verdrietig dat ik niet kan meedoen aan Wimbledon, wat ieder jaar het hoogtepunt van mijn schema is", schrijft Raonic op Instagram.

De 30-jarige Canadees, winnaar van acht ATP-titels en de voormalig nummer 3 van de wereld, kwam eind maart voor het laatst in actie in Miami. Raonic ontbrak op Roland Garros vanwege een enkelblessure. Toen hij daarvan bijna hersteld was, kreeg hij te maken met een kuitblessure. "Ik heb hard aan het herstel gewerkt, maar ik kreeg te maken met een kleine terugslag. Daarom ben ik niet klaar voor Wimbledon."

Het grandslamtoernooi op het 'heilige' gras in Londen begint over ruim een week. Raonic haalde in 2016 de finale op Wimbledon, na een zege op Roger Federer. In de eindstrijd moest de Canadees het afleggen tegen de Schot Andy Murray.

Eerder meldden met Rafael Nadal en Naomi Osaka al twee andere toptennissers zich af voor Wimbledon.

Meer uit Sport

Van Aert mist Tour de France door elleboogblessure

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Wout van Aert ontbreekt in de komende Tour de France. De 31-jarige Belg van Visma-Lease a Bike heeft te veel last van een elleboogblessure die hij eerder deze maand opliep. De wond is ontstoken en om die reden moest de winnaar van Parijs-Roubaix deze week een nacht ter observatie in het ziekenhuis blijven.

3 uur geleden
Tennisster Williams verliest in Berlijn tweede partij na rentree

BERLIJN (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft haar tweede wedstrijd na haar rentree niet weten te winnen. De 44-jarige Amerikaanse strandde met haar Tsjechische partner Karolína Muchová in de eerste ronde van het dubbelspel op het grastoernooi van Berlijn. Het duo verloor met 6-4 6-4 van de Mexicaanse Giuliana Olmos en Erin Routliffe uit Nieuw-Zeeland.

18 uur geleden
Broeders-Bol tweede bij outdoordebuut 800 meter in Ostrava

OSTRAVA (ANP) - Femke Broeders-Bol is bij haar outdoordebuut op de 800 meter in het Tsjechische Ostrava tweede geworden in een tijd van 1.57,13. De wedstrijd werd gewonnen door de Zwitserse Audrey Werro in een razendsnelle 1.54,45. Met haar tijd is Bol ruim anderhalve seconde langzamer dan het Nederlands record dat Ellen van Langen tijdens haar gouden olympische race in Barcelona in 1992 noteerde.

19 uur geleden
NOC*NSF wil dat 'sporticonen' rouleren als chef de mission

ARNHEM (ANP) - De functie van chef de mission is een tijdelijke rol voor Nederlandse iconen in de sport. Dat benadrukte directeur topsport André Cats van NOC*NSF tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal. Daar werd oud-schaatsster Ireen Wüst gepresenteerd als de nieuwe chef de mission van de olympische equipe op de Zomerspelen van Los Angeles in 2028 en handbiker Jetze Plat als chef de mission van de paralympische ploeg.

21 uur geleden
Nieuwe chef Wüst wil 'steun en toeverlaat' zijn voor olympiërs

ARNHEM (ANP) - Voormalig topschaatsster Ireen Wüst wil een "steun en toeverlaat" zijn voor de olympische sporters. Dat zei de meest succesvolle Nederlandse olympiër bij haar presentatie als chef de mission voor de Olympische Zomerspelen van 2028 in Los Angeles. Ze is de opvolger van oud-zwemmer Pieter van den Hoogenband.

23 uur geleden
Plat volgt Vergeer op als chef de mission Paralympische Spelen

ARNHEM (ANP) - Jetze Plat is de nieuwe chef de mission voor de Paralympische Zomerspelen van Los Angeles 2028. Dat maakte sportkoepel NOC*NSF bekend tijdens een persconferentie op sportcentrum Papendal.

23 uur geleden
NOC*NSF bevestigt Wüst als chef de mission voor Spelen 2028

ARNHEM (ANP) - Ireen Wüst is definitief de nieuwe chef de mission voor de Olympische Spelen van 2028. Dat heeft sportkoepel NOC*NSF dinsdagmiddag bekendgemaakt, nadat het al enige tijd eerder was uitgelekt. Oud-schaatsster Wüst (40) wordt de eerste vrouwelijke chef de mission en krijgt deze functie als het bevalt ook tijdens de Winterspelen van 2030.

1 dag geleden