Tennisser Raonic mist ook Wimbledon
LONDEN (ANP) - De Canadese tennisser Milos Raonic ontbreekt ook op Wimbledon. De nummer 18 van de wereld heeft nog steeds fysieke problemen, die hem eerder al verhinderden mee te doen aan Roland Garros. "Ik ben enorm verdrietig dat ik niet kan meedoen aan Wimbledon, wat ieder jaar het hoogtepunt van mijn schema is", schrijft Raonic op Instagram.
De 30-jarige Canadees, winnaar van acht ATP-titels en de voormalig nummer 3 van de wereld, kwam eind maart voor het laatst in actie in Miami. Raonic ontbrak op Roland Garros vanwege een enkelblessure. Toen hij daarvan bijna hersteld was, kreeg hij te maken met een kuitblessure. "Ik heb hard aan het herstel gewerkt, maar ik kreeg te maken met een kleine terugslag. Daarom ben ik niet klaar voor Wimbledon."
Het grandslamtoernooi op het 'heilige' gras in Londen begint over ruim een week. Raonic haalde in 2016 de finale op Wimbledon, na een zege op Roger Federer. In de eindstrijd moest de Canadees het afleggen tegen de Schot Andy Murray.
Eerder meldden met Rafael Nadal en Naomi Osaka al twee andere toptennissers zich af voor Wimbledon.
Meer uit Sport
TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.
3 uur geledenHUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.
4 uur geledenST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.
4 uur geledenTOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.
5 uur geledenSYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.
6 uur geledenEGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.
6 uur geledenBRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.
11 uur geleden