Tennisser Nishikori test voor tweede keer positief op corona
NEW YORK (ANP) - De Japanse tennisser Kei Nishikori vreest dat hij de US Open moet overslaan. De voormalige nummer 4 van de wereld is voor de tweede keer positief op corona getest.
"Ik ben nog steeds positief", laat hij weten. "Ik blijf daarom voorlopig in Florida. Ik vertoon minimale symptomen en laat me komende week opnieuw testen."
Nishikori testte vorige week voor het eerst positief op corona. De US Open beginnen op 31 augustus in New York, met strikte veiligheidsmaatregelen om verspreiding van het coronavirus te voorkomen.
Nishikori kan goed uit de voeten op het hardcourt in New York. Hij haalde in 2014 de finale en werd in 2016 en 2018 uitgeschakeld in de halve eindstrijd. Veel topspelers hebben zich afgemeld voor de US Open, uit angst voor corona. Titelverdedigers Rafael Nadal en Bianca Andreescu en Ashleigh Barty, nummer één van de wereldranglijst bij de vrouwen, komen niet naar New York.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
10 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
13 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
18 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden