Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Nishikori als eerste naar kwartfinales in Rotterdam

Tennisser Nishikori als eerste naar kwartfinales in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Kei Nishikori heeft zich als eerste geplaatst voor de kwartfinales van het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam. De 31-jarige Japanner was in de tweede ronde te sterk voor de Australiër Alex de Minaur. De nummer 45 van de wereld zegevierde na ruim 2 uur in drie sets: 6-3 2-6 7-5. De negen jaar jongere Minaur staat op de 23e plek in het mondiale klassement.

Nishikori speelt in de kwartfinales tegen de winnaar van het duel tussen de Serviër Dusan Lajovic en de Kroaat Borna Coric. Lajovic stuntte eerder op woensdag met een zege op de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev. Coric schakelde dinsdagavond laat debutant Botic van de Zandschulp uit.

Nishikori, de voormalig nummer 4 van de wereld, had van toernooidirecteur Richard Krajicek een wildcard gekregen. Door een aantal afzeggingen had hij die in Rotterdam echter niet meer nodig.

Nishikori maakt voor de tweede keer zijn opwachting in Ahoy. Twee jaar geleden haalde hij de halve finales.

Meer uit Sport

FIA-baas overweegt straffen voor wangedrag coureurs aan te passen

PARIJS (ANP/RTR) - Voorzitter Mohammed Ben Sulayem van de internationale autosportfederatie FIA heeft aangekondigd de straffen voor vloeken en ander wangedrag van autocoureurs aan te passen. "Na constructieve feedback van coureurs uit onze zeven wereldkampioenschappen ben ik van plan de regels te verbeteren", schrijft Ben Sulayem op zijn Instagram-account.

10 uur geleden
Tennistoernooi Madrid schrapt resterende partijen na stroomuitval

MADRID (ANP) - Het tennistoernooi van Madrid heeft door de stroomuitval in Spanje alle resterende partijen voor maandag afgelast. Het betekent dat onder anderen Aryna Sabalenka en Iga Swiatek niet in actie komen. Zij zijn de hoogst geplaatste speelsters in het vrouwentoernooi.

13 uur geleden
Burgemeester Londen wil in 2040 vierde keer Olympische Spelen

LONDEN (ANP/Belga) - Burgemeester Sadiq Khan van Londen heeft zijn zinnen gezet op het binnenhalen van de Olympische Spelen in 2040. "Ik wil het graag zien gebeuren dat Londen de eerste stad wordt die vier keer de Spelen organiseert", zei Khan in The Times.

15 uur geleden
Wielrenner Del Grosso boekt in Turkije eerste profzege op de weg

KALKAN (ANP) - De Nederlandse wielrenner Tibor Del Grosso heeft in de tweede etappe van de Ronde van Turkije zijn eerste profzege op de weg geboekt. De 21-jarige Drent van Alpecin - Deceuninck won na ruim 167 kilometer tussen Kemer en Kalkan de sprint voor de Italiaan Giovanni Lonardi en de Belg Lander Loockx.

15 uur geleden
Los Angeles Lakers dicht bij uitschakeling in play-offs NBA

MINNEAPOLIS (ANP/AFP) - De basketballers van Los Angeles Lakers zijn dicht bij uitschakeling in de play-offs van de Amerikaanse profcompetitie NBA. Het team van sterspelers Luka Doncic en LeBron James heeft een 3-1-achterstand in de serie tegen Minnesota Timberwolves, na een 116-113-nederlaag in Minneapolis.

21 uur geleden
Pieterse en Vollering voelen zich op waarde geklopt

LUIK (ANP) - Puck Pieterse (tweede) en Demi Vollering (derde) moesten zich zondag in Luik-Bastenaken-Luik neerleggen bij de winst van de van Mauritius afkomstige Kimberley Le Court. "De sterkste sprintster van ons vieren", zei Pieterse naderhand bij de NOS. "Ik ben bij haar in het wiel gaan zitten, maar kwam er niet langs."

1 dag geleden
Le Court sprakeloos en dankbaar na zege in Luik-Bastenaken-Luik

LUIK (ANP) - Kimberley Le Court won afgelopen jaar de slotetappe van de Giro d'Italia, maar de op Mauritius geboren wielrenster wist niet goed wat ze moest zeggen nadat ze zondag Luik-Bastenaken-Luik had gewonnen. Geflankeerd door Puck Pieterse en Demi Vollering leek de renster van AG Insurance-Soudal ook op het podium nog niet van de verbazing bekomen. "Ik heb hier geen woorden voor", sprak ze in het flashinterview.

1 dag geleden