Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Nadal wint opnieuw in Indian Wells

Tennisser Nadal wint opnieuw in Indian Wells

NDIAN WELLS (ANP) - Rafael Nadal heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De Spaanse tennisser had wel enige moeite met Reilly Opelka. Toch versloeg hij de Amerikaan in twee sets, 7-6 (3) 7-6 (5).

Nadal boekte een ronde eerder op het toernooi in de Verenigde Staten zijn 400e overwinning op een masterstoernooi. De 21-voudig grandslamkampioen deed dat ten koste van de Brit Dan Evans.

Nadal is dit jaar nog ongeslagen en heeft al zijn achttien partijen gewonnen. Hij is pas de tweede speler uit de geschiedenis die zo lang ongeslagen blijft in een jaar. Novak Djokovic ging hem twee keer voor, in 2011 (41 zeges op rij) en 2020 (26 overwinningen op rij).

Carlos Alcaraz

Het toernooi van Indian Wells schreef Nadal tot dusverre drie keer op zijn naam. In de kwartfinale neemt de huidige nummer 4 van de wereld het op tegen de Australiër Nick Kyrgios, die in de achtste finales niet in actie hoefde te komen omdat de Italiaan Jannik Sinner zich wegens ziekte terugtrok.

Carlos Alcaraz, de 18-jarige landgenoot van Nadal, zit ook bij de laatste acht spelers. Hij won van de Fransman Gaël Monfils met 7-5 6-1. Alcaraz is de jongste kwartfinalist in Indian Wells sinds Michael Chang in 1989, die toen 17 jaar was. Als Nadal en Alcaraz allebei winnen, treffen ze elkaar in de halve eindstrijd. "Het zou geweldig zijn, maar eerst moet ik de kwartfinales winnen", zei Alcaraz, die nu de Britse titelverdediger Cameron Norrie treft.

Meer uit Sport

Giro d'Italia voor het eerst van start in Bulgarije

ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.

28 minuten geleden
Red Bull betuigt spijt en betreurt dreigementen aan Antonelli

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.

5 uur geleden
Italiaanse tennislegende Pietrangeli (92) overleden

BOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.

6 uur geleden
Wielrenner Van Aert start deze winter in acht veldritten

DEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.

8 uur geleden
Na 15 jaar weer ontknoping Formule 1 met meer dan twee coureurs

LUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).

9 uur geleden
Handbalster Van Wetering: konden tegen Egypte dingen uitproberen

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Bo van Wetering kon met Oranje tegen Egypte met een comfortabele voorsprong in de tweede helft "dingen uitproberen". Dat zei de handbalster die met acht treffers topscorer van de avond werd, na afloop van de tweede gewonnen groepswedstrijd, waardoor Nederland zich plaatste voor de hoofdronde op het WK in Ahoy Rotterdam (37-15).

19 uur geleden
Handbalsters plaatsen zich voor hoofdronde WK na zege op Egypte

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben ook de tweede groepswedstrijd op het WK in eigen land gewonnen. De ploeg van bondscoach Henrik Signell was in een uitverkocht Ahoy Rotterdam voor 9000 toeschouwers veel te sterk voor Egypte en won met 37-15. Daarmee verzekerde Oranje zich van een plek in de hoofdronde van het toernooi. Bij rust was het verschil al gemaakt en leidde Nederland met 18-10. Bo van Wetering was met acht treffers topscorer.

20 uur geleden