Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Nadal wint opnieuw in Indian Wells

Tennisser Nadal wint opnieuw in Indian Wells

NDIAN WELLS (ANP) - Rafael Nadal heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De Spaanse tennisser had wel enige moeite met Reilly Opelka. Toch versloeg hij de Amerikaan in twee sets, 7-6 (3) 7-6 (5).

Nadal boekte een ronde eerder op het toernooi in de Verenigde Staten zijn 400e overwinning op een masterstoernooi. De 21-voudig grandslamkampioen deed dat ten koste van de Brit Dan Evans.

Nadal is dit jaar nog ongeslagen en heeft al zijn achttien partijen gewonnen. Hij is pas de tweede speler uit de geschiedenis die zo lang ongeslagen blijft in een jaar. Novak Djokovic ging hem twee keer voor, in 2011 (41 zeges op rij) en 2020 (26 overwinningen op rij).

Carlos Alcaraz

Het toernooi van Indian Wells schreef Nadal tot dusverre drie keer op zijn naam. In de kwartfinale neemt de huidige nummer 4 van de wereld het op tegen de Australiër Nick Kyrgios, die in de achtste finales niet in actie hoefde te komen omdat de Italiaan Jannik Sinner zich wegens ziekte terugtrok.

Carlos Alcaraz, de 18-jarige landgenoot van Nadal, zit ook bij de laatste acht spelers. Hij won van de Fransman Gaël Monfils met 7-5 6-1. Alcaraz is de jongste kwartfinalist in Indian Wells sinds Michael Chang in 1989, die toen 17 jaar was. Als Nadal en Alcaraz allebei winnen, treffen ze elkaar in de halve eindstrijd. "Het zou geweldig zijn, maar eerst moet ik de kwartfinales winnen", zei Alcaraz, die nu de Britse titelverdediger Cameron Norrie treft.

Meer uit Sport

Rybakina wint Australian Open na inhaalrace in derde set

MELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).

2 uur geleden
Geblesseerde skiester Vonn meldt zich af voor super-G

CRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.

3 uur geleden
Rolstoeltennisster De Groot verliest finale in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.

4 uur geleden
Skupski en Harrison winnen dubbelspel op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Neal Skupski en Christian Harrison hebben het dubbelspel op de Australian Open gewonnen. De Brit en de Amerikaan versloegen de Australiërs Jason Kubler en Marc Polmans in de finale: 7-6 (4) 6-4.

5 uur geleden
Trump kondigt IndyCar-race in centrum van Washington aan

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.

13 uur geleden
Verstappen rijdt 118 ronden op circuit Barcelona in nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft "een productieve dag" achter de rug in zijn nieuwe RB22 op het circuit van Barcelona. Dat laat de Formule 1-coureur weten via zijn eigen website. Verstappen legde vrijdag 118 ronden af in de wagen van zijn team Red Bull. "We rijden met verschillende afstellingen en proberen zoveel mogelijk ronden te rijden om gedurende de dag zoveel mogelijk uit te proberen. Dat is ons gelukt", aldus Verstappen.

17 uur geleden
Skiester Vonn houdt na val hoop op deelname aan Olympische Spelen

CRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn (41) hoopt ondanks een val tijdens een afdaling in het Zwitserse Crans-Montana in actie te kunnen komen op de Winterspelen. "Ik heb mijn knie geblesseerd. Dit is een zeer moeilijke situatie, een week voor de Olympische Spelen. Maar als er één ding is dat ik kan, dan is het wel een comeback maken. Mijn olympische droom is nog niet voorbij", aldus de Amerikaanse ster via haar sociale media.

20 uur geleden