Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Nadal wint opnieuw in Indian Wells

Tennisser Nadal wint opnieuw in Indian Wells

NDIAN WELLS (ANP) - Rafael Nadal heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De Spaanse tennisser had wel enige moeite met Reilly Opelka. Toch versloeg hij de Amerikaan in twee sets, 7-6 (3) 7-6 (5).

Nadal boekte een ronde eerder op het toernooi in de Verenigde Staten zijn 400e overwinning op een masterstoernooi. De 21-voudig grandslamkampioen deed dat ten koste van de Brit Dan Evans.

Nadal is dit jaar nog ongeslagen en heeft al zijn achttien partijen gewonnen. Hij is pas de tweede speler uit de geschiedenis die zo lang ongeslagen blijft in een jaar. Novak Djokovic ging hem twee keer voor, in 2011 (41 zeges op rij) en 2020 (26 overwinningen op rij).

Carlos Alcaraz

Het toernooi van Indian Wells schreef Nadal tot dusverre drie keer op zijn naam. In de kwartfinale neemt de huidige nummer 4 van de wereld het op tegen de Australiër Nick Kyrgios, die in de achtste finales niet in actie hoefde te komen omdat de Italiaan Jannik Sinner zich wegens ziekte terugtrok.

Carlos Alcaraz, de 18-jarige landgenoot van Nadal, zit ook bij de laatste acht spelers. Hij won van de Fransman Gaël Monfils met 7-5 6-1. Alcaraz is de jongste kwartfinalist in Indian Wells sinds Michael Chang in 1989, die toen 17 jaar was. Als Nadal en Alcaraz allebei winnen, treffen ze elkaar in de halve eindstrijd. "Het zou geweldig zijn, maar eerst moet ik de kwartfinales winnen", zei Alcaraz, die nu de Britse titelverdediger Cameron Norrie treft.

Meer uit Sport

Verstappen elfde in kwalificatie Grote Prijs van Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet.

17 minuten geleden
Sinner in finale tennistoernooi Miami tegen Lehecka

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.

52 minuten geleden
Verstappen rijdt achtste tijd bij derde vrije training in Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.

3 uur geleden
Koeman: goed oefenduel tegen sterk Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."

4 uur geleden
Kunstschaatsster Sakamoto neemt afscheid met vierde wereldtitel

PRAAG (ANP) - De Japanse kunstschaatsster Kaori Sakamoto (25) heeft haar carrière in stijl afgesloten. In Praag werd ze voor de vierde keer wereldkampioen. Haar landgenote Mone Chiba werd tweede, het brons was voor Nina Pinzarrone uit België.

9 uur geleden
Van der Poel dacht te worden ingelopen na lange solo

HARELBEKE (ANP) - Mathieu van der Poel dacht te worden ingelopen vlak voor de finish van de E3 Saxo Classic in Harelbeke. Doordat de achtervolgers even twijfelden, kon hij alsnog voor de derde keer op rij de Vlaamse koers winnen. "Ik ben heel blij met de overwinning, maar het kostte heel veel energie", zei hij in het flashinterview.

13 uur geleden
Van der Poel wint voor derde keer op rij E3 Saxo Classic

HARELBEKE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft voor de derde keer op rij de E3 Saxo Classic op zijn naam geschreven. De 31-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech kwam na 208,5 kilometer na een lange solo aan in Harelbeke, waarin hij in de finale vier achtervolgers net voorbleef. De Noor Per Strand Hagenes werd tweede en de Belg Florian Vermeersch derde.

13 uur geleden