Tennisser Nadal trekt zich terug voor toernooi Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Rafael Nadal (36) neemt niet deel aan het masterstoernooi van Indian Wells. Dat hebben de organisatoren in de Verenigde Staten laten weten. De reden is dat de Spanjaard niet fit is.
Medio januari gaf Nadal al aan zeker een kleine twee maanden niet te kunnen spelen. Hij had op de Australian Open last gekregen van een heup. Het toernooi van Indian Wells begint op 8 maart.
"We wensen 'Rafa' een snel herstel toe en hopen hem volgend jaar wel te kunnen begroeten", zei toernooidirecteur Tommy Haas. Nadal won het evenement in 2007, 2009 en 2013. Vorig jaar verloor hij de finale.
Indian Wells wordt beschouwd als het grootste toernooi naast de vier grand slams en de ATP Finals. Eerder al trok de Australiër Nick Kyrgios zich terug. Hij was vorig jaar nog finalist op Wimbledon. Kyrgios is herstellende van een blessure.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Voor Kjeld Nuis voelt het brons op de 1500 meter bij de Spelen van Milaan alsof hij goud heeft gewonnen. De 36-jarige schaatser pakte na zijn olympische titels van Pyeongchang en Beijing voor de derde Spelen op rij een medaille op de schaatsmijl. "Het meest realistische vandaag was brons en als ik dat dan haal, heb ik het hoogste haalbare gepresteerd. Dan moet je supertrots zijn."
5 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Oranje-schaatsers hebben bij de Winterspelen in Milaan voor het eerst geen gouden medaille gewonnen op de vijf individuele afstanden. In 1994 kwam het voor het laatst voor dat Nederland niet wist te winnen op de 500, 1000, 1500, 5000 en 10.000 meter.
18 minuten geledenMILAAN (ANP) - Joep Wennemars sprak na afloop van de 1500 meter op de Olympische Spelen van een "klotefilm". De 23-jarige schaatser eindigde in het Milano Speed Skating Stadium als vierde. Eerder greep hij op de 1000 meter ook net naast een medaille, toen de Chinees Lian Ziwen hem hinderde op de kruising.
41 minuten geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis heeft gedroomd van een podiumplek op de 1500 meter. Dat zei hij na zijn bronzen race in een emotioneel interview met de NOS. "Het voelde alsof ik gewonnen had", zei Nuis. "Vanaf meter één verliep het precies zoals ik wilde."
41 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Olympische Spelen zijn op een grote teleurstelling uitgedraaid voor Team Essent. De ploeg van coach Jac Orie behaalde in Milaan geen enkele medaille bij het langebaanschaatsen. Daarmee kwam een einde aan een lange reeks successen van Orie op de Spelen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis heeft bij de Spelen van Milaan brons veroverd op de 1500 meter. De 36-jarige titelverdediger moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.42,82 de titel laten aan de Chinees Ning Zhongyan. Die won in een olympisch record van 1.41,98 en troefde daarmee topfavoriet Jordan Stolz af. De Amerikaan werd tweede in 1.42,75. Joep Wennemars eindigde met 1.43,05 als vierde.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bukayo Saka (24) heeft zijn contract bij Arsenal verlengd. De club uit Londen spreekt van een contract voor de "lange termijn", zonder een contractduur te noemen. Volgens Britse media heeft de Engelse aanvaller bijgetekend tot 2031.
2 uur geleden