
Tennisser Nadal trekt zich terug voor toernooi Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Rafael Nadal (36) neemt niet deel aan het masterstoernooi van Indian Wells. Dat hebben de organisatoren in de Verenigde Staten laten weten. De reden is dat de Spanjaard niet fit is.
Medio januari gaf Nadal al aan zeker een kleine twee maanden niet te kunnen spelen. Hij had op de Australian Open last gekregen van een heup. Het toernooi van Indian Wells begint op 8 maart.
"We wensen 'Rafa' een snel herstel toe en hopen hem volgend jaar wel te kunnen begroeten", zei toernooidirecteur Tommy Haas. Nadal won het evenement in 2007, 2009 en 2013. Vorig jaar verloor hij de finale.
Indian Wells wordt beschouwd als het grootste toernooi naast de vier grand slams en de ATP Finals. Eerder al trok de Australiƫr Nick Kyrgios zich terug. Hij was vorig jaar nog finalist op Wimbledon. Kyrgios is herstellende van een blessure.
Meer uit Sport
CAEN (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijfde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een individuele tijdrit over 33 kilometer met start en finish in Caen. De olympisch en wereldkampioen tijdrijden van Soudal Quick-Step kwam tot een tijd van 36 minuten en 42 seconden en was zestien tellen sneller dan de Sloveen Tadej Pogacar. De Italiaan Edoardo Affini werd derde.
28 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Max Verstappen heeft via zijn sociale media kort gereageerd op het ontslag van Red Bull-teambaas Christian Horner. Viervoudig wereldkampioen Verstappen plaatste op Instagram en X een foto van zichzelf en Horner en bedankte de Brit in de begeleidende tekst.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Een Spaanse rechtbank heeft voormalig Real Madrid-trainer Carlo Ancelotti woensdag veroordeeld tot een jaar celstraf voor belastingfraude uit 2014. De huidige bondscoach van Braziliƫ hoeft deze straf niet uit te zitten.
1 uur geledenPIANEZZE (ANP) - De Australische Sarah Gigante heeft de vierde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. Het was een rit van Castello Tesino naar Pianezze met een aankomst bergop. De 24-jarige renster van AG Insurance - Soudal verraste haar medevluchtsters met een aanval enkele kilometers onder de top. De Italiaanse Elisa Longo Borghini versloeg de Zwitserse Marlen Reusser in de strijd om de tweede plaats.
3 uur geledenCAEN (ANP) - De Kazach Jevgeni Fedorov is woensdag kort na 13.00 uur als eerste renner van start gegaan in de vijfde etappe van de Tour de France. Het is een individuele tijdrit over 33 kilometer met start en finish in Caen. Om 17.00 uur is Mathieu van der Poel als laatste aan de beurt. De Nederlander is de leider van het algemeen klassement en draagt de gele trui.
4 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull heeft Christian Horner per direct weggestuurd. Laurent Mekies, die teambaas was bij zusterteam Racing Bulls, volgt Horner op, zo maakte zijn oude team bekend.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.
21 uur geleden