Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Nadal trekt zich terug voor toernooi Indian Wells

Tennisser Nadal trekt zich terug voor toernooi Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Rafael Nadal (36) neemt niet deel aan het masterstoernooi van Indian Wells. Dat hebben de organisatoren in de Verenigde Staten laten weten. De reden is dat de Spanjaard niet fit is.

Medio januari gaf Nadal al aan zeker een kleine twee maanden niet te kunnen spelen. Hij had op de Australian Open last gekregen van een heup. Het toernooi van Indian Wells begint op 8 maart.

"We wensen 'Rafa' een snel herstel toe en hopen hem volgend jaar wel te kunnen begroeten", zei toernooidirecteur Tommy Haas. Nadal won het evenement in 2007, 2009 en 2013. Vorig jaar verloor hij de finale.

Indian Wells wordt beschouwd als het grootste toernooi naast de vier grand slams en de ATP Finals. Eerder al trok de Australiër Nick Kyrgios zich terug. Hij was vorig jaar nog finalist op Wimbledon. Kyrgios is herstellende van een blessure.

Meer uit Sport

Vijftigste wereldbekerzege voor Zwitserse skiër Odermatt

VAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.

2 uur geleden
Snowboardster Dekker zevende bij wereldbeker in Carezza

CAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.

3 uur geleden
Schulting houdt geloof dat ze zich kan kwalificeren voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."

5 uur geleden
Wennemars start op OKT op drie afstanden ondanks liesblessure

HEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.

6 uur geleden
Canadese wereldkampioen snowboarden mist Spelen door knieoperatie

OTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.

6 uur geleden
Verstappen rijdt vanaf komend seizoen met nummer 3 in Formule 1

MONACO (ANP) - Max Verstappen rijdt vanaf komend seizoen in de Formule 1 met startnummer 3. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in een eindejaarsinterview met Viaplay.

8 uur geleden
Schaatsster Wüst geëerd met Carrièreprijs op Sportgala

ARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.

21 uur geleden