Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Nadal neemt in Rome revanche op Zverev

Tennisser Nadal neemt in Rome revanche op Zverev

ROME (ANP) - Tennisser Rafael Nadal heeft op het graveltoernooi van Rome revanche genomen op Alexander Zverev. De nummer 3 van de wereld versloeg de Duitser in de kwartfinales in twee sets: 6-3 6-4. Vorige week in Madrid had Nadal in de kwartfinales nog moeten buigen voor Zverev, die het masterstoernooi in de Spaanse hoofdstad daarna ook won.

De 34-jarige Nadal had donderdag op het Foro Italico in Rome tegen de Canadees Denis Shapovalov twee matchpoints overleefd. Na bijna 3,5 uur stapte de gravelspecialist alsnog als winnaar van de baan. In de halve finales neemt Nadal het zaterdag op tegen de Amerikaan Reilly Opelka.

In het dubbelspel won Matwé Middelkoop met zijn partner Marcelo Arévalo uit El Salvador in de kwartfinales via een supertiebreak van landgenoten Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer: 2-6 7-6 (3) 10-5.

Meer uit Sport

Volleybalsters verslaan ook Frankrijk in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.

3 uur geleden
Vingegaard grijpt met derde ritzege roze trui in Giro d'Italia

PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.

6 uur geleden
Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

6 uur geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

7 uur geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

8 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

14 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

14 uur geleden