Tennisser Nadal mist ook toernooi in Barcelona
BARCELONA (ANP) - De rentree van tennisser Rafael Nadal laat op zich wachten. Hij meldde zich vrijdag ook af voor het toernooi in Barcelona. De 36-jarige Nadal is nog niet voldoende hersteld van een heupblessure, die hij in januari bij de Australian Open opliep.
Nadal hervatte in maart de training, maar is nog niet klaar voor een terugkeer op de baan. Hij miste de masterstoernooien in Indian Wells en Miami en moest ook Monte Carlo aan zich voorbij laten gaan. Hij won het graveltoernooi van Monte Carlo elf keer.
In Barcelona was Nadal ook zeer succesvol. Hij pakte in Catalonië twaalf keer de titel. Vorig jaar ontbrak hij ook in de Spaanse stad vanwege een ribblessure. "Dit is een bijzonder toernooi voor mij. Maar ik ben er nog niet klaar voor. Ik ga verder werken aan mijn herstel en mijn terugkeer", aldus Nadal.
De nummer 15 van de wereld speelde het toernooi in het verleden als voorbereiding op Roland Garros, dat hij vorig jaar voor de veertiende keer op zijn naam schreef. Het grandslamtoernooi in Parijs begint op zondag 28 mei.
Meer uit Sport
WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.
39 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.
5 uur geledenFIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.
7 uur geledenBRIGHTON (ANP) - De organisatie van de Tour Down Under past de voor zaterdag geplande koninginnenrit drastisch aan om de veiligheid van de wielrenners te waarborgen. Er dreigt door de hitte brandgevaar, met name in het gebied waar Willunga Hill ligt. Die beklimming, traditioneel de scherprechter in de Australische etappekoers uit de WorldTour, wordt uit de route gehaald.
8 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka zijn door op de Australian Open. Beide topspelers wonnen hun duel na iets meer dan twee uur in de Rod Laver Arena.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.
1 dag geleden