Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Nadal mist ook toernooi in Barcelona

Tennisser Nadal mist ook toernooi in Barcelona

BARCELONA (ANP) - De rentree van tennisser Rafael Nadal laat op zich wachten. Hij meldde zich vrijdag ook af voor het toernooi in Barcelona. De 36-jarige Nadal is nog niet voldoende hersteld van een heupblessure, die hij in januari bij de Australian Open opliep.

Nadal hervatte in maart de training, maar is nog niet klaar voor een terugkeer op de baan. Hij miste de masterstoernooien in Indian Wells en Miami en moest ook Monte Carlo aan zich voorbij laten gaan. Hij won het graveltoernooi van Monte Carlo elf keer.

In Barcelona was Nadal ook zeer succesvol. Hij pakte in Cataloniƫ twaalf keer de titel. Vorig jaar ontbrak hij ook in de Spaanse stad vanwege een ribblessure. "Dit is een bijzonder toernooi voor mij. Maar ik ben er nog niet klaar voor. Ik ga verder werken aan mijn herstel en mijn terugkeer", aldus Nadal.

De nummer 15 van de wereld speelde het toernooi in het verleden als voorbereiding op Roland Garros, dat hij vorig jaar voor de veertiende keer op zijn naam schreef. Het grandslamtoernooi in Parijs begint op zondag 28 mei.

Meer uit Sport

Brits Open verhoogt voor het eerst in 13 jaar prijzengeld niet

PORTRUSH (ANP/RTR) - Het Brits Open golf verhoogt voor het eerst in dertien jaar het prijzengeld niet, meldt de organisatie. In de prijzenpot van het prestigieuze majortoernooi zit evenals vorig jaar 17 miljoen dollar, omgerekend 14,5 miljoen euro. De winnaar krijgt 3,1 miljoen dollar (2,7 miljoen euro).

2 uur geleden
Button ziet wel wat in duo Verstappen en Russell bij Mercedes

LONDEN (ANP) - Jenson Button zou graag zien dat Max Verstappen en George Russell volgend jaar een team vormen bij Mercedes. Dat zei de wereldkampioen van 2009 op de Britse Radio X, waarin hij inging op de geruchten dat Verstappen aan een overstap naar Mercedes werkt.

2 uur geleden
Wielrenner Healy kan veroveren gele trui in Tour amper bevatten

PUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Ben Healy kan amper bevatten dat hij na zijn eerdere ritwinst in de zesde etappe van de Tour de France de gele leiderstrui had veroverd na rit 10. "Het is echt ongelooflijk. Hoeveel renners krijgen de kans om geel te dragen? Nu is het allebei gelukt, echt te gek", zei de 24-jarige Ier van EF Education First - EasyPost.

5 uur geleden
Yates wint eerste bergrit in Tour voor Arensman, Healy pakt geel

PUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Simon Yates heeft de tiende etappe van de Tour de France gewonnen. De 32-jarige Brit van Visma - Lease a Bike hield na de eerste echte bergrit over ruim 165 kilometer net de Nederlander Thymen Arensman achter zich op Puy de Sancy. De Ier Ben Healy nam de gele leiderstrui over van Tadej Pogacar.

6 uur geleden
Tourpeloton begonnen aan eerste echte bergrit

ENNEZAT (ANP) - De renners in de Tour de France zijn begonnen aan de tiende etappe, de eerste echte bergrit van de 112e editie. Het peloton trekt op de Franse feestdag quatorze juillet het Centraal Massief in en rijdt over ruim 165 kilometer van Ennezat naar Puy de Sancy. Op de route liggen een beklimming van de derde categorie en zeven van de tweede categorie.

11 uur geleden
Wielrenner Van den Berg stapt af in Tour de France

ENNEZAT (ANP) - Wielrenner Marijn van den Berg gaat maandag in de Tour de France niet van start voor de tiende etappe. De 25-jarige Nederlander heeft te veel last van de gevolgen van een valpartij in de openingsrit.

13 uur geleden
Kickboksers Rigters en Ben Saddik tegenover elkaar op Glory

ROTTERDAM (ANP) - Kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik nemen het zaterdag 23 augustus in Ahoy in Rotterdam tegen elkaar op. Dat meldt kickboksorganisatie Glory.

13 uur geleden