Tennisser Nadal acht kans op deelname aan US Open klein
PARIJS (ANP) - Rafael Nadal zal waarschijnlijk niet in actie komen op de US Open later deze maand. Dat zei de 38-jarige Spanjaard, nadat hij woensdagavond met landgenoot Carlos Alcaraz was uitgeschakeld in de kwartfinales van het dubbelspel op de Olympische Spelen in Parijs. Nadal was eerder al door Novak Djokovic uitgeschakeld in het enkelspel.
De 22-voudig grandslamwinnaar liet weten van zijn optreden op de Spelen in Parijs te hebben genoten. "Ik weet niet wat er in de toekomst gaat gebeuren, maar als dit de laatste keer was, dan heb ik ervan genoten", zei hij nadat hij afscheid nam van het publiek op Roland Garros, het tenniscomplex in Parijs waar hij veertien van zijn grand slams wist te winnen.
Deelname van Nadal aan het grandslamtoernooi in New York eind augustus lijkt niet voor de hand te liggen. "Ik kan daar nog geen definitief antwoord op geven, ik heb wat tijd nodig, maar het ziet er moeilijk uit."
Nadal maakte dit voorjaar zijn rentree na blessureleed en nam bij het masterstoernooi in Madrid al afscheid van het Spaanse publiek. De Spanjaard maakte eerder bekend dat hij in september nog met het Europese team meedoet in de Laver Cup, die dit jaar plaatsvindt in Berlijn.
Meer uit Sport
ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
1 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiƫrs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeƫn en curling krijgen juist meer geld.
16 uur geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
16 uur geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
18 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
20 uur geledenSTUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.
1 dag geleden