Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Murray wil zich op Queen's voorbereiden op Wimbledon

Tennisser Murray wil zich op Queen's voorbereiden op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Andy Murray wil zich vanaf 14 juni op het toernooi van Queen's gaan voorbereiden op Wimbledon. De organisatie van het kleinere Londense grastoernooi heeft de deelname van de Schotse vijfvoudige winnaar officieel bevestigd.

In 2019 maakte Murray zijn rentree op Queen's, nadat een blessure aan een heup zijn loopbaan in gevaar had gebracht. Hij won meteen met de Spanjaard Feliciano Lopez de titel in het dubbelspel. De voormalige winnaar van Wimbledon, die ook veel problemen met een lies ondervond, speelde dit jaar pas drie toernooien. In maart kwam hij voor het laatst in actie.

Murray bereidt zich momenteel in Rome voor op zijn rentree. De naar de 123e plaats van de wereldranglijst gezakte speler hoopt eind mei op Roland Garros mee te doen, maar is afhankelijk van een uitnodiging van de Franse organisatoren. Zijn ranking is te laag om zomaar te worden toegelaten.

Hij zegt in elk geval uit te kijken naar Queen's. "Als ik fit genoeg ben, speel ik daar. Het is voor iedereen een moeilijke tijd en het zou fantastisch zijn als ik in Londen weer voor het oog van de Britse fans in actie kan komen."

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

11 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

13 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

13 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

14 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

14 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

16 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

19 uur geleden