
Tennisser Murray weer herenigd met coach Lendl
LONDEN (ANP) - De Britse tennisser Andy Murray is opnieuw herenigd met Ivan Lendl, de voormalig toptennisser die hem begeleidde naar zijn drie grandslamtitels. Het is al de derde keer dat de Schot en de Amerikaan van Tsjechische afkomst met elkaar samenwerken.
Murray (34) brak in december met Jamie Delgado en was op zoek naar een nieuwe coach. Lendl, die in zijn carrière acht grandslamtoernooien won, was tussen 2012 en 2014 voor het eerst trainer van Murray. De tweede succesvolle periode waarin de twee samenwerkten was in 2016 en 2017. Lendl verdween weer toen Murray begon te worstelen met zijn pijnlijke heup, een blessure die hem bijna zijn carrière kostte. Onder Lendl won de Schot twee keer Wimbledon, de US Open en twee olympische titels in het enkelspel.
De BBC meldt dat de hernieuwde samenwerking van Murray en Lendl na de masters van Miami deze maand begint. Hij slaat het gravelseizoen over en gaat zich voorbereiden op het grasseizoen.
Meer uit Sport
HENGELO (ANP) - Sifan Hassan heeft de 10.000 meter van de FBK Games in Hengelo gewonnen. Ze zegevierde in 29.37,81, de snelste tijd van het seizoen. Maar ze bleef ruim boven het wereldrecord van de Ethiopische Letesenbet Gidey (29.01,03).
1 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Formule 1-coureur Pierre Gasly is bij de start zondag van de Grote Prijs van Spanje zes plaatsen teruggezet. De Fransman stond na de kwalificatie op de vierde plaats, maar is inmiddels de nummer 10 van het veld.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Taylor Fritz heeft na drie ronden afscheid moeten nemen van Roland Garros. De als negende geplaatste Amerikaan verloor in drie sets van Francisco Cerúndolo uit Argentinië: 3-6 6-4 6-3 7-5.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen heeft zaterdag in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje de beste tijd neergezet. De tweevoudig wereldkampioen en leider in het klassement van dit seizoen kwam op het Circuit de Catalunya nabij Barcelona tot 1.12,272. Hij start zondag derhalve vanaf poleposition.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft nog maar eens duidelijk gemaakt waarom ze voor velen de grote favoriete is voor de eindzege op Roland Garros. De als eerste geplaatste Poolse gunde de Chinese Wang Xinyu geen enkele game in de derde ronde (6-0 6⁻0). Het duel was al na 51 minuten afgelopen.
5 uur geledenPALMA DE MALLORCA (ANP) - Het seizoen voor Rafael Nadal is zo goed als voorbij. De Spaanse tennisser moet zich aan zijn gekwetste heup laten opereren. Daarna moet hij volgens zijn manager vijf maanden revalideren.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Casper Ruud uit Noorwegen heeft ten koste van de Chinees Zhang Zhizhen de vierde ronde bereikt van Roland Garros. De als vierde geplaatste finalist van vorig jaar won in Parijs in vier sets: 4-6 6-4 6-1 6-4.
8 uur geleden