Tennisser Murray weer herenigd met coach Lendl
LONDEN (ANP) - De Britse tennisser Andy Murray is opnieuw herenigd met Ivan Lendl, de voormalig toptennisser die hem begeleidde naar zijn drie grandslamtitels. Het is al de derde keer dat de Schot en de Amerikaan van Tsjechische afkomst met elkaar samenwerken.
Murray (34) brak in december met Jamie Delgado en was op zoek naar een nieuwe coach. Lendl, die in zijn carrière acht grandslamtoernooien won, was tussen 2012 en 2014 voor het eerst trainer van Murray. De tweede succesvolle periode waarin de twee samenwerkten was in 2016 en 2017. Lendl verdween weer toen Murray begon te worstelen met zijn pijnlijke heup, een blessure die hem bijna zijn carrière kostte. Onder Lendl won de Schot twee keer Wimbledon, de US Open en twee olympische titels in het enkelspel.
De BBC meldt dat de hernieuwde samenwerking van Murray en Lendl na de masters van Miami deze maand begint. Hij slaat het gravelseizoen over en gaat zich voorbereiden op het grasseizoen.
Meer uit Sport
SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
34 minuten geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
41 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
6 uur geledenDORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.
11 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.
15 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.
17 uur geledenBEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.
23 uur geleden