Tennisser Murray weer herenigd met coach Lendl
LONDEN (ANP) - De Britse tennisser Andy Murray is opnieuw herenigd met Ivan Lendl, de voormalig toptennisser die hem begeleidde naar zijn drie grandslamtitels. Het is al de derde keer dat de Schot en de Amerikaan van Tsjechische afkomst met elkaar samenwerken.
Murray (34) brak in december met Jamie Delgado en was op zoek naar een nieuwe coach. Lendl, die in zijn carrière acht grandslamtoernooien won, was tussen 2012 en 2014 voor het eerst trainer van Murray. De tweede succesvolle periode waarin de twee samenwerkten was in 2016 en 2017. Lendl verdween weer toen Murray begon te worstelen met zijn pijnlijke heup, een blessure die hem bijna zijn carrière kostte. Onder Lendl won de Schot twee keer Wimbledon, de US Open en twee olympische titels in het enkelspel.
De BBC meldt dat de hernieuwde samenwerking van Murray en Lendl na de masters van Miami deze maand begint. Hij slaat het gravelseizoen over en gaat zich voorbereiden op het grasseizoen.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.
1 uur geledenEIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.
2 uur geledenMONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.
8 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
13 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
22 uur geleden