Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Murray voor de achtste keer in toernooi Rotterdam

Tennisser Murray voor de achtste keer in toernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Toernooidirecteur Richard Krajicek heeft opnieuw de Britse tennisser Andy Murray vastgelegd voor het ABN AMRO Open in Rotterdam. Het wordt de achtste deelname van de 35-jarige Schot, die drie grandslamtitels op zijn naam heeft en het toernooi in Rotterdam in 2009 won. De vijftigste editie duurt van 11 tot en met 19 februari.

"Er zijn weinig spelers die kunnen wijzen op een erelijst als die van Andy Murray. Niet alleen zijn drie grandslamtitels, maar zeker ook zijn twee gouden olympische medailles maken hem uniek", zegt Krajicek. "We zijn er trots op om ook dit icoon weer te mogen begroeten. Zeker als je bedenkt hoe hij zich heeft teruggevochten na zijn heupoperaties, is het een voorrecht hem nog steeds in actie te zien."

Murray won in zijn carrière tot dusver 46 toernooien, met als hoogtepunten Wimbledon in 2013 en 2016 en de US Open in 2012. In 2016 bereikte hij ook de eerste positie op de wereldranglijst. Problemen met zijn heup bedreigden de carrière van de tennisser, die pas na ingrijpende operaties geleidelijk zijn oude niveau hervond. Na Felix Auger-Aliassime, Andrej Roeblev en Stan Wawrinka is Murray de vierde oud-winnaar die dit jaar in actie komt in Ahoy.

Meer uit Sport

Verstappen hervat met 'nieuwe hoop' Formule 1-seizoen in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kruipt vrijdag met nieuwe hoop in de Red Bull bij de 'hervatting' van de Formule 1 in Miami. De koningsklasse heeft vijf weken stilgelegen, omdat de grands prix van Saudi-Arabië en Bahrein om de onrust in het Midden-Oosten zijn geschrapt. "Het team heeft in die lange pauze hard gewerkt om uit te vinden hoe we de auto kunnen verbeteren. Ik ben heel benieuwd hoe het zal gaan in Miami en hopelijk kan ik wat dichter bij de top 3 komen", zegt de viervoudig wereldkampioen in een vooruitblik van Red Bull Racing.

2 uur geleden
Unibet Rose Rockets met Groenewegen en Poels naar eerste Giro

NESSEBAR (ANP) - Unibet Rose Rockets reist met Dylan Groenewegen en Wout Poels af naar de Ronde van Italië. Het wordt de eerste grote ronde voor de wielerploeg van youtuber en oud-wielrenner Bas Tietema. De ploeg met een sterke Nederlandse inbreng rijdt op een Franse licentie en heeft deelname aan de Tour de France als hoofddoel sinds de oprichting. De Tour heeft Unibet Rose Rockets dit jaar niet uitgenodigd, maar de ploeg maakt zijn grote ronde-debuut in de Giro.

3 uur geleden
Pogacar wint etappe en pakt leiding in Ronde van Romandië

MARTIGNY (ANP) - Tadej Pogacar heeft de eerste etappe van de Ronde van Romandië gewonnen en neemt de leiderstrui over van Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. De wereldkampioen van UAE Team Emirates rekende in Martigny in een sprintje af met de Duitser Florian Lipowitz, de Fransman Lenny Martinez en Jørgen Nordhagen uit Noorwegen. In het algemeen klassement heeft de Sloveen zeven seconden voorsprong op nummer 2 Lipowitz.

4 uur geleden
Oud-winnaar Carapaz mist Ronde van Italië door blessure

ZÜRICH (ANP) - De Ecuadoriaanse wielrenner Richard Carapaz (32) mist de Ronde van Italië omdat hij onvoldoende hersteld is van een blessure. Dat meldt zijn ploeg EF Education - EasyPost woensdag. De Ronde van Italië begint op 8 mei. Carapaz gaat zich voorbereiden op de Ronde van Frankrijk, die 4 juli van start gaat.

5 uur geleden
Tafeltennissters winnen tweede groepswedstrijd op WK van Macau

LONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben hun tweede groepswedstrijd op het WK voor landenteams redelijk makkelijk gewonnen. Oranje won met 3-0 van Macau. Britt Eerland, Li Jie en Shuohan Men boekten overtuigende zeges.

9 uur geleden
Marathon van Amsterdam keert niet terug naar het stadscentrum

AMSTERDAM (ANP) - De marathon van Amsterdam zal niet meer terugkeren in het centrum van de stad. Dat heeft René Wit van organisator Le Champion bevestigd. Na onderzoek blijkt dat het niet veilig genoeg is om het parcours door de binnenstad te laten lopen.

10 uur geleden
Belgische tennisser Blockx in kwartfinale masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/BELGA) - Tennisser Alexander Blockx heeft voor het eerst de kwartfinale van een masterstoernooi gehaald. De 21-jarige Belg deed dat in Madrid, waar hij in de vierde ronde afrekende met Francisco Cerúndolo. De Argentijn haalde vorig jaar nog de halve finales in Madrid.

1 dag geleden