Tennisser Murray uitgeput na zege in marathonpartij in Antwerpen
ANTWERPEN (ANP) - De Schotse tennisser Andy Murray heeft met een uiterste krachtsinspanning de tweede ronde van de European Open in Antwerpen gehaald. De 34-jarige Brit versloeg de Amerikaan Frances Tiafoe na drie tiebreaks: 7-6 (2) 6-7 (7) en 7-6 (8).
De enerverende partij duurde 3 uur en 45 minuten. "Ik denk dat het de eerste keer in mijn carrière is dat ik drie tiebreaks speel in één wedstrijd", zei Murray na afloop. "Het is zeker mijn langste wedstrijd ooit in drie sets. Het was een ongelooflijk gevecht en ik ben heel moe nu. Het was een geweldige partij in een ongelooflijke sfeer hier in Antwerpen. Ik wil iedereen bedanken die me gesteund heeft. Het was heel aangenaam te spelen voor zoveel publiek."
Murray, drievoudig winnaar van een grandslamtoernooi, is inmiddels de nummer 172 van de wereld. Hij mocht met een wildcard meedoen in Antwerpen. De routinier speelt in de tweede ronde tegen de als tweede geplaatste Argentijn Diego Schwartzman.
Meer uit Sport
PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
1 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
2 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
2 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
9 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
9 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
19 uur geleden