Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Murray trekt zich terug in Londen

Tennisser Murray trekt zich terug in Londen

LONDEN (ANP) - De Schotse tennisser Andy Murray heeft zich afgemeld voor de wedstrijd om de derde plaats op het demonstratietoernooi in Londen, genaamd 'Battle of the Brits'. De voormalig nummer 1 van de wereld, op de weg terug na een heupoperatie, zou het opnemen tegen Cameron Norrie. James Ward vervangt Murray, die vermoedelijk behoefte heeft aan rust.

De 33-jarige Schot speelde in de afgelopen vijf dagen vier partijen op het toernooi dat wordt georganiseerd door zijn broer Jamie Murray. Publiek is niet welkom, de partijen worden online uitgezonden. De tweevoudig Wimbledon-winnaar moest het zaterdag in de halve finales afleggen tegen Dan Evans, die in de finale met Kyle Edmund strijdt om de toernooiwinst.

Murray onderging vorig jaar een operatie om van chronische heupklachten af te komen. Hij maakte in augustus zijn rentree. Murray speelde in november vorig jaar zijn laatste officiële partij. Dat was in de finaleweek van de Daviscup, tegen Tallon Griekspoor. Vanwege teruggekeerde heupklachten moest de Schot begin dit jaar de Australian Open overslaan. Hij hoopt over twee maanden wel te kunnen meedoen aan de US Open.

Meer uit Sport

Skeletonster Bos lijkt met dertiende plek kansloos voor medaille

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos lijkt kansloos voor een medaille op de Olympische Spelen. De 32-jarige Nederlandse noteerde in het Cortina Sliding Centre in haar eerste twee runs tijden van 57,88 en 57,98 seconden en staat met een totaaltijd van 1.55,86 slechts dertiende. De derde en vierde run zijn zaterdag.

1 uur geleden
Verstappen heeft veel 'ontdekt en geleerd' in testraces Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen was na de derde testdag van de Formule 1 in Bahrein wat positiever over de RB22. "We hebben veel zaken kunnen testen met de motor en de auto en zo hebben we de auto beter leren kennen. We hebben veel ontdekt en veel geleerd", zei de viervoudig wereldkampioen in een persbericht van Red Bull.

1 uur geleden
Van de Zandschulp verliest in drie sets van De Minaur in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de kwartfinale van het ABN AMRO Open uitgeschakeld na een nederlaag in drie sets tegen Alex de Minaur: 3-6 7-6 (4) 7-5. Van de Zandschulp won de eerste set van de Australiër, maar moest toch zijn meerdere erkennen in de nummer 8 van de wereld.

2 uur geleden
Schaatser Bergsma grijpt op Spelen brons op 10 kilometer

MILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Olympische Spelen in Milaan brons veroverd op de 10 kilometer. De 40-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating met 12.40,48 het goud laten aan Metodej Jilek uit Tsjechië in een tijd van 12.33,43. Vladimir Semirunniy uit Polen veroverde met 12.39,08 het zilver.

2 uur geleden
Oekraïense skeletonner verliest beroep bij CAS om omstreden helm

MILAAN (ANP/RTR) - De Oekraïense skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj is door het internationale sporttribunaal CAS in het ongelijk gesteld. Daarmee blijft zijn diskwalificatie, die het IOC hem had opgelegd om het dragen van een helm met afbeeldingen van in de oorlog met Rusland overleden Oekraïense sporters, van kracht.

2 uur geleden
Skeletonster Bos slechts elfde bij eerste run op Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is slecht begonnen aan de Olympische Spelen. De 32-jarige Edese zette in de eerste run in Cortina d'Ampezzo een tijd neer van 57,88 seconden en eindigde daarmee als elfde.

3 uur geleden
Kritische Verstappen krijgt uitnodiging van Formule E

SAKHIR (ANP/RTR) - Max Verstappen heeft een uitnodiging gekregen van de Formule E om een elektrische raceauto te testen. Die kreeg hij naar aanleiding van de kritiek die de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 bij de testdagen in Bahrein leverde op de nieuwe auto's, die voor de helft worden aangedreven door een batterij. De coureur van Red Bull zei het rijden niet leuk te vinden. "Het voelt voor mij niet als Formule 1, maar als Formule E op steroïden."

3 uur geleden