Tennisser Murray slaat toernooi in VS uit voorzorg over
DELRAY BEACH (ANP) - Tennisser Andy Murray heeft zich weer afgemeld voor het ATP-toernooi van Delray Beach. De voormalige nummer 1 van de wereld accepteerde vorige week nog een wildcard voor het toernooi in Florida, dat volgende week wordt gehouden. Murray wil in de aanloop naar de Australian Open niet het risico lopen dat hij besmet raakt met het coronavirus en mijdt daarom Delray Beach.
"Gezien de toename van het aantal Covid-besmettingen en de transatlantische vluchten die ik anders zou moeten maken, doe ik niet mee. Ik wil de risico's in de aanloop naar de Australian Open zo klein mogelijk houden", zegt de 33-jarige Schot in de Britse media.
Murray ontving afgelopen weekeinde ook een wildcard voor de Australian Open, het eerste grandslamtoernooi van het jaar dat vanwege de coronamaatregelen is verschoven van januari naar februari. De deelnemers moeten bij aankomst in Melbourne eerst twee weken in quarantaine. De Australian Open, het toernooi waarin Murray vijf keer de finale haalde, begint op 8 februari.
Meer uit Sport
OUDENAARDE (ANP/Belga) - De wielrenners die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen het rode licht van een spoorwegovergang negeerden, worden strafrechtelijk vervolgd. Dat meldt het Belgische persbureau Belga op basis van de openbaar aanklager van de provincie Oost-Vlaanderen. Het gaat om enkele tientallen renners.
1 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy wil in de voetsporen treden van Tiger Woods, Jack Nicklaus en Nick Faldo, grootheden in de sport die de Masters twee keer achter elkaar wonnen. "Ik weet dat prolongeren van de Masters-titel vrij zeldzaam is, maar het is wel iets wat ik heel graag wil", zei de 36-jarige Noord-Ier in aanloop naar het fameuze majortoernooi, dat donderdag begint. "Ik heb het toernooi al eens gewonnen en ik denk dat dat het wat makkelijker maakt om opnieuw te winnen."
1 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Lorena Wiebes is er "nog niet helemaal" aan gewend dat ze tot de topfavorieten behoort in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei de Nederlands kampioen voor de start van de koers in Oudenaarde.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel beseft dat het niet makkelijk wordt om voor de vierde keer de Ronde van Vlaanderen te winnen. Dat zei de Nederlandse wielrenner bij de start van de Vlaamse voorjaarsklassieker in Antwerpen bij Sporza. Hij tipt Tadej Pogacar als de favoriet. De Sloveen won vorig jaar en in 2023.
5 uur geledenEIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.
22 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.
1 dag geleden