Tennisser Murray meldt zich af voor Australian Open
LONDEN (ANP) - De Schotse tennisser Andy Murray heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De drievoudig grandslamwinnaar heeft te veel last van een blessure aan zijn bekken. Onder meer de BBC meldt het nieuws.
De 32-jarige Murray zou volgende maand in Melbourne zijn rentree maken in een grand slam. Vorig jaar werd hij al in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld en deelde hij mede dat zijn tenniscarrière over was. Een slepende heupblessure deed te veel pijn.
Na een operatie aan het gewricht pakte hij toch weer het racket op en begon Murray aan een voorzichtige comeback. Hij speelde afgelopen maanden weer een aantal toernooien, won zelfs het toernooi in Antwerpen en was ook van de partij tijdens de finaleweek in de Daviscup. Daar won hij van Tallon Griekspoor in het duel tussen Groot-Brittannië en Nederland. Dat was zijn laatste wedstrijd voor het bekkenprobleem zich aandiende.
Meer uit Sport
ANTWERPEN (ANP) - Mathieu van der Poel beseft dat het niet makkelijk wordt om voor de vierde keer de Ronde van Vlaanderen te winnen. Dat zei de Nederlandse wielrenner bij de start van de Vlaamse voorjaarsklassieker in Antwerpen bij Sporza. Hij tipt Tadej Pogacar als de favoriet. De Sloveen won vorig jaar en in 2023.
1 uur geledenEIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.
18 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.
20 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.
20 uur geledenLOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.
2 dagen geleden