
Tennisser Murray boekt op Indian Wells 700e profzege
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Andy Murray heeft op het masterstoernooi van Indian Wells zijn 700e zege als proftennisser geboekt. De 34-jarige Schot won in de eerste ronde van de Japanner Taro Daniel. Daar had hij drie sets voor nodig: 1-6 6-2 6-4.
Onder de 700 overwinningen van Murray zitten twee titels op Wimbledon en een op de US Open. Namens Groot-Brittannië won hij ook twee keer goud op de Olympische Spelen, in 2012 in Londen in 2016 en Rio de Janeiro in 2016. Daarna kampte de tennisser vooral met blessures en moest hij worden geopereerd aan een heup. Momenteel is hij de nummer 88 van de wereldranglijst.
Meer uit Sport
LEIDEN (ANP) - De basketballers van ZZ Leiden hebben na een bizarre slotfase in de finale de nationale titel veroverd. De ploeg van coach Douglas Spradley was in de vijfde en beslissende wedstrijd in de play-offs met 82-81 net iets sterker dan Donar uit Groningen. Het is de vijfde titel voor Leiden.
26 minuten geledenSTAVANGER (ANP) - Wielrenner Ben Tulett heeft de Ronde van Noorwegen gewonnen. De Britse renner van Ineos Grenadiers behield in de derde en laatste etappe zijn leidende positie. De rit met start en finish in Stavanger over 151,2 kilometer werd gewonnen door de Noor Alexander Kristoff van Uno-X Pro Cycling.
1 uur geledenBILTHOVEN (ANP) - De hockeysters van Amsterdam zijn landskampioen geworden. Amsterdam won in Bilthoven van SCHC na de shoot-outs nadat beide wedstrijden in 2-2 waren geëindigd. Aanvoerster Maria Verschoor maakte de beslissende score in de shoot-outs.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Arantxa Rus speelt dinsdag de tweede wedstrijd van de dag op Roland Garros. De beste tennisster van Nederland neemt het op baan 12 op tegen de Oostenrijkse Julia Grabher, de mondiale nummer 61.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor en coach Kristof Vliegen hebben hun ruzie zondagavond bijgelegd. Vliegen verliet de baan tijdens de eersterondepartij van Griekspoor op Roland Garros na een woede-uitbarsting van zijn pupil.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Sergio Pérez beleefde in Monaco naar eigen zeggen zijn "slechtste weekend in lange tijd" in de Formule 1. De Mexicaanse coureur crashte zaterdag aan het begin van de kwalificatie en moest daarom zondag vanaf de laatste plek starten. "Alles ging mis. Vandaag betaalde ik de prijs voor een domme fout van mezelf in de kwalificatie", zei Pérez, nadat hij als zestiende was afgevlagd.
18 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn 39e overwinning voor Red Bull in de Formule 1 een record overgenomen van Sebastian Vettel. De Duitser boekte 38 zeges in een auto van de Oostenrijkse renstal. Vettel werd in dienst van Red Bull in 2010, 2011, 2012 en 2013 wereldkampioen.
20 uur geleden