Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Monfils wel naar kwartfinales in Rotterdam

Tennisser Monfils wel naar kwartfinales in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Franse tennisser Gaël Monfils heeft de kwartfinales bereikt op het ABN AMRO World Tennis Tournament. De Franse titelverdediger won in de tweede ronde in twee sets van zijn landgenoot Gilles Simon (6-4 6-1). Hij is de hoogstgeplaatste speler die nog actief is op het ATP-toernooi in Rotterdam.

Monfils moest de eer hooghouden in Rotterdam na de vroege uitschakeling van de als eerste geplaatste Daniil Medvedev woensdag en de aftocht van Stefanos Tsitsipas en David Goffin, de nummers 2 en 4 van de plaatsingslijst, donderdag. Monfils won het toernooi vorig jaar door Stan Wawrinka in de finale te verslaan.

De als derde geplaatste Fransman had het in de eerste set lang lastig tegen Simon, maar brak zijn landgenoot op 4-4 toch. Op zijn eigen opslag pakte hij de set. Monfils pakte meteen een break in de tweede set, maar Simon knokte zich terug. De tweede break van Monfils leek de beslissing te brengen. De Franse nummer 9 van de wereld stoomde door naar 5-1 en maakte het op zijn tweede matchpoint af.

Monfils treft in de kwartfinales de Brit Daniel Evans. De Engelse nummer 33 van de wereld had woensdag al in drie sets van Karen Chatsjanov uit Rusland gewonnen (4-6 6-3 6-4).

Meer uit Sport

Nederlandse atletiekploeg vierde op EK voor landen

MADRID (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg is als vierde geëindigd op het EK atletiek voor landen in Madrid. De ploeg met topatleten als Femke Bol, Lieke Klaver en Jessica Schilder moest op de slotdag het brons aan Duitsland laten. De Europese titel ging naar Italië en Polen won zilver.

15 minuten geleden
Mo-Ajok bezorgt Nederland winst op 200 meter bij EK landen

MADRID (ANP) - Xavi Mo-Ajok heeft bij het EK voor landen in Madrid de 200 meter gewonnen. De 22-jarige atleet won in 20,01 seconden voor Eseosa Fostine Desalu uit Italië (20,18) en Toby Harries uit Groot-Brittannië (20.25). Mo-Ajok verbeterde daarmee ook zijn persoonlijk record en bezorgde de ploeg de maximale score van 16 punten voor het klassement.

2 uur geleden
Álex Márquez breekt hand bij val in TT Assen

ASSEN (ANP) - Motorcoureur Álex Márquez heeft in de MotoGP-race bij de TT van Assen zijn linkerhand gebroken. De Spaanse nummer 2 in het wereldkampioenschap vliegt zondagavond al naar Madrid, waar hij een operatie zal ondergaan. Dat meldde zijn team Gresini Racing. Het is afwachten of hij over twee weken kan starten in de Grote Prijs van Duitsland.

3 uur geleden
Drie titels Faverus, twee titels Volleman op slotdag NK turnen

ROTTERDAM (ANP) - Turner Elijah Faverus (18) heeft op de slotdag van de NK in Ahoy Rotterdam drie keer goud gepakt. Faverus, die zaterdag derde werd in het meerkampklassement bij de mannen, kroonde zich in de toestelfinales tot Nederlands kampioen op de toestellen ringen (13,200), rekstok (13,050) en voltige (14,300).

4 uur geleden
Verstappen gelaten onder vroege uitval in GP van Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen was gelaten onder zijn vroege uitval in de Grote Prijs van Oostenrijk. De regerend wereldkampioen van Red Bull viel uit na een aanrijding met Mercedes-coureur Kimi Antonelli in de eerste ronde. "Ik werd in de derde bocht van achteren aangetikt en toen was het meteen klaar", zei Verstappen bij Viaplay.

4 uur geleden
Norris wint GP van Oostenrijk voor Piastri, Verstappen valt uit

SPIELBERG (ANP) - Lando Norris heeft in de Grote Prijs van Oostenrijk zijn derde zege van het seizoen in de Formule 1 behaald. De Britse McLaren-coureur bleef in de race op de Red Bull Ring in Spielberg zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië voor. De Monegask Charles Leclerc in de Ferrari werd derde voor zijn Britse teamgenoot Lewis Hamilton.

5 uur geleden
TT Assen viert 100-jarig bestaan met bezoekersrecord

ASSEN (ANP) - De TT van Assen heeft het 100-jarig bestaan gevierd met een bezoekersrecord. De organisatie telde in totaal 200.104 betalende bezoekers in het raceweekend. Voor het eerst in de geschiedenis van de TT ging het motorsportevenement over de grens van 200.000 heen.

5 uur geleden