Tennisser Middelkoop voor het eerst naar derde ronde dubbelspel
MELBOURNE (ANP) - Tennisser Matwé Middelkoop heeft zich voor het eerst in zijn loopbaan geplaatst voor de derde ronde van het dubbelspel van de Australian Open. Samen met zijn dubbelpartner Marcelo Arévalo uit El Salvador was hij met 6-3 6-1 duidelijk te sterk voor Miomir Kecmanovic uit Servië en de Noor Casper Ruud.
Kecmanovic en Ruud versloeg een dag eerder nog Robin Haase, die in Melbourne een duo vormde met de Oostenrijker Oliver Marach.
Middelkoop stond in 2017 in de kwartfinales van de US Open (met Haase), maar op de andere grandslams kwam hij nooit voorbij de derde ronde. Op de Australian Open reikte hij drie keer tot de tweede ronde.
In de derde ronde nemen Middelkoop en Arévalo het mogelijk op tegen de Colombianen Juan Sebastián Cabal en Robert Farah. Zij zijn als eerste geplaatst.
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf poleposition in de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen was in de kwalificatie op het stratencircuit van Marina Bay met een rondje van 1.31,373 de snelste. Hij was een fractie sneller dan Ferrari-coureur Charles Leclerc uit Monaco en diens Britse teamgenoot Lewis Hamilton.
8 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de derde ronde bereikt op het masterstoernooi van Shanghai. De Spaanse toptennisser rekende in de tweede ronde in twee sets af met de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-3.
10 uur geledenBAKOE (ANP) - De Nederlandse judoka's zijn voor het eerst sinds 2017 zonder medaille geëindigd op een WK. Zwaargewicht Jur Spijkers verloor zaterdag in Bakoe (Azerbeidzjan) als laatste Nederlandse deelnemer in de herkansingen van de Tsjech Lukáš Krpálek op ippon.
12 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore op alle huidige circuits van de Formule 1 gewonnen. De Red Bull-coureur zei in het interview na afloop echter dat hij de zege in een sprintrace niet meetelt. "Ik ben blij dat ik heb gewonnen, maar ik wil morgen winnen, niet vandaag."
12 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore gewonnen. De viervoudig wereldkampioen bleef de Ferrari's van de Brit Lewis Hamilton en Charles Leclerc uit Monaco ruim voor.
12 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De start van de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 is enige tijd uitgesteld door hevige regenval. Ruim tien minuten voor de start begon het hard te regenen boven het stratencircuit in Marina Bay in Singapore.
13 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bauke Mollema weet nog niet wat hij gaat doen na zijn afscheid als wielrenner. De 39-jarige Groninger komt zaterdag voor het laatst in actie in de Ronde van Lombardije, de Italiaanse najaarsklassieker die hij in 2019 won. "Ik wil het gewoon rustig aan doen en bij mijn gezin zijn. Ik wil van het leven genieten", zegt Mollema op de website van zijn ploeg Lidl-Trek.
13 uur geleden