Tennisser Middelkoop pakt dubbeltitel in Moskou
MOSKOU (ANP) - Tennisser Matwé Middelkoop heeft in Moskou zijn elfde ATP-titel in het dubbelspel veroverd. Met zijn Finse partner Harri Heliovaara zegevierde de 38-jarige Nederlander op het toernooi om de Kremlin Cup in Moskou. In de finale was het duo te sterk voor de Bosniër Tomislav Brkic en Nikola Cacic uit Servië. De beslissing viel in de spannende matchtiebreak, waarin Middelkoop en Heliovaara zich terug wisten te knokken van een 9-6-achterstand (7-5 4-6 11-9).
Middelkoop was eerder dit jaar met Marcelo Arevalo uit El Salvador de beste op het ATP-toernooi van Winston-Salem. Twee jaar geleden zegevierde de Brabander ook al in Moskou, toen met de Braziliaan Marcelo Demoliner aan zijn zijde.
Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer stonden in Antwerpen in de finale, maar het Nederlandse duo was kansloos tegen Fabrice Martin en Nicolas Mahut. De Fransen wonnen binnen 54 minuten met 6-0 6-1. Rojer (40) bleef zo op 29 ATP-titels staan, Koolhof (32) op zeven. Hij won eerder dit jaar in München met de Duitser Kevin Krawietz als dubbelpartner.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
58 minuten geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
3 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
9 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
22 uur geleden