Tennisser Middelkoop ook in gemengd dubbel uitgeschakeld
MELBOURNE (ANP) - Voor tennisser Matwé Middelkoop zit de Australian Open er op. Met zijn Australische partner Ellen Perez verloor Middelkoop in de tweede ronde van het gemengd dubbel van Sania Mirza uit India en de Amerikaan Rajeev Ram: 6-7 (6) 4-6.
Middelkoop (38) en Perez (26) waren met een wildcard toegelaten. In de eerste ronde hadden ze verrassend het als derde geplaatste Amerikaans/Colombiaanse duo Nicole Melichar-Martinez/Robert Farah uitgeschakeld.
De Nederlandse dubbelspecialist was eerder met de Oostenrijker Philipp Oswald blijven steken in de eerste ronde van het mannendubbel. Middelkoop en Oswald beleven een moeizame start van hun samenwerking. In de aanloop naar de Australian Open wonnen ze slechts één partij.
Meer uit Sport
MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
2 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
18 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
18 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
21 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
22 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geleden