Tennisser Middelkoop (41) gaat nog zeker een jaar door
BREDA (ANP) - Tennisser Matwé Middelkoop gaat nog zeker een jaar door. De 41 jaar oude dubbelspecialist is afgezakt naar plek 80 op de wereldranglijst en heeft momenteel geen vaste dubbelpartner.
"Een slechter jaar dan 2023 kan ik niet hebben, dus de enige weg is naar boven", zei Middelkoop. Hij won dit jaar nog geen ATP-titel. Sinds 2016 pakte hij ieder jaar minimaal één titel op de ATP Tour. Middelkoop werd door captain Paul Haarhuis ook niet meer opgeroepen voor de Davis Cup.
Volgende week sluit Middelkoop zijn seizoen af in Metz, waar hij een koppel vormt met Jean-Julien Rojer, die mogelijk terugkomt op zijn besluit om begin volgend jaar te stoppen. De 43-jarige Rojer, drievoudig grandslamkampioen, overweegt om toch nog heel 2025 te gaan spelen.
Wesley Koolhof (35), momenteel de beste dubbelspeler van Nederland, stopt na dit seizoen. De voormalig Wimbledonkampioen doet volgende maand mee aan de ATP Finals en het eindtoernooi van de Davis Cup in Málaga. Koolhof beleefde zijn eerste successen met de zes jaar oudere Middelkoop.
Meer uit Sport
JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.
2 uur geledenJEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.
4 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.
6 uur geledenJEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.
6 uur geledenMADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
22 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
1 dag geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
1 dag geleden