Tennisser Middelkoop (41) gaat nog zeker een jaar door
BREDA (ANP) - Tennisser Matwé Middelkoop gaat nog zeker een jaar door. De 41 jaar oude dubbelspecialist is afgezakt naar plek 80 op de wereldranglijst en heeft momenteel geen vaste dubbelpartner.
"Een slechter jaar dan 2023 kan ik niet hebben, dus de enige weg is naar boven", zei Middelkoop. Hij won dit jaar nog geen ATP-titel. Sinds 2016 pakte hij ieder jaar minimaal één titel op de ATP Tour. Middelkoop werd door captain Paul Haarhuis ook niet meer opgeroepen voor de Davis Cup.
Volgende week sluit Middelkoop zijn seizoen af in Metz, waar hij een koppel vormt met Jean-Julien Rojer, die mogelijk terugkomt op zijn besluit om begin volgend jaar te stoppen. De 43-jarige Rojer, drievoudig grandslamkampioen, overweegt om toch nog heel 2025 te gaan spelen.
Wesley Koolhof (35), momenteel de beste dubbelspeler van Nederland, stopt na dit seizoen. De voormalig Wimbledonkampioen doet volgende maand mee aan de ATP Finals en het eindtoernooi van de Davis Cup in Málaga. Koolhof beleefde zijn eerste successen met de zes jaar oudere Middelkoop.
Meer uit Sport
SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
20 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
20 uur geleden