Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Medvedev overtuigend winnaar masterstoernooi Toronto

Tennisser Medvedev overtuigend winnaar masterstoernooi Toronto

TORONTO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft zijn favorietenrol voor de titel op het masterstoernooi van Toronto helemaal waargemaakt. De als eerste geplaatste Rus rekende relatief eenvoudig, binnen anderhalf uur, af met de Amerikaanse nummer 32 van de wereld Reilly Opelka: 6-4 6-3.

In de eerste set was Medvedev, de eerste die breakpoints moest toestaan, maar hij werkte ze alle drie weg. Bij het eerste breakpunt op de service van de 2,11 meter lange Amerikaan sloeg de nummer 2 van de wereld meteen toe.

In de tweede set bleef de Amerikaan met zijn harde services volharden in zijn alles-of-niets spel. Dat leverde hem soms fraaie punten op, maar daarbij maakte hij ook onnodige fouten. Medvedev speelde degelijk, haalde veel ogenschijnlijke winners van Opelka terug en maakte vrij weinig fouten.

Medvedev behaalde zondag zijn vierde titel van het seizoen. Hij won eerder met Rusland de ATP Cup en won solo de toernooien van Marseille en Mallorca. De verassende finalist Opelka bereikte de finale ten koste van de als derde geplaatste Griek Stefanos Tsitsipas, die hij een dag eerder in een lange driesetter versloeg.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar kwartfinale van Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Coco Gauff staat in de kwartfinale van de Australian Open. De 21-jarige Amerikaanse versloeg Karolina Muchova uit Tsjechiƫ op de Margaret Court Arena: 6-1 3-6 6-3.

1 uur geleden
Van de Zandschulp en Griekspoor geven op in dubbelspel

MELBOURNE (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook uitgeschakeld in het dubbelspel van de Australian Open. Ze gaven bij een achterstand van 5-0 in de eerste set op in hun achtste finale tegen de Amerikaan Christian Harrison en Brit Neal Skupski.

1 uur geleden
Wielrenner Vine botst met kangoeroe maar wint Tour Down Under

STIRLING (ANP) - Zelfs een botsing met een kangoeroe kon Jay Vine niet van de eindzege van de Tour Down Under houden. De 30-jarige wielrenner van UAE Team Emirates - XRG kwam in de slotetappe ten val, maar finishte keurig in het peloton.

1 uur geleden
Wielrenner Brennan wint laatste etappe Tour Down Under

STIRLING (ANP) - Matthew Brennan heeft de vijfde en laatste etappe van de Tour Down Under gewonnen. Het Britse talent van Visma-Lease a Bike was na ruim 169 kilometer de snelste in een massasprint in het Australische Stirling.

1 uur geleden
Tennisster Sabalenka naar kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van de Australian Open weten te bereiken. De als eerste geplaatste speelster uit Belarus versloeg in de vierde ronde van het toernooi de Canadese Victoria Mboko met 6-1 7-6 (1).

6 uur geleden
NBA-duel in Minneapolis uitgesteld vanwege veiligheid

MINNEAPOLIS (ANP) - De basketbalwedstrijd in de Amerikaanse competitie NBA tussen Minnesota Timberwolves en Golden State Warriors is uitgesteld vanwege de veiligheidssituatie in Minneapolis. Eerder op de dag werd in Minneapolis een man doodgeschoten door een agent van de US Border Patrol, de Amerikaanse grenspolitie.

11 uur geleden
Doelpuntenrecords bij EK-zege Franse handballers op Portugal

HERNING (ANP) - De handballers van Frankrijk hebben het recordaantal doelpunten op een EK geƫvenaard. De Fransen wonnen in het Deense Herning tegen Portugal hun tweede wedstrijd in de hoofdronde van het evenement met 46-38.

14 uur geleden