Tennisser Medvedev overtuigend winnaar masterstoernooi Toronto
TORONTO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft zijn favorietenrol voor de titel op het masterstoernooi van Toronto helemaal waargemaakt. De als eerste geplaatste Rus rekende relatief eenvoudig, binnen anderhalf uur, af met de Amerikaanse nummer 32 van de wereld Reilly Opelka: 6-4 6-3.
In de eerste set was Medvedev, de eerste die breakpoints moest toestaan, maar hij werkte ze alle drie weg. Bij het eerste breakpunt op de service van de 2,11 meter lange Amerikaan sloeg de nummer 2 van de wereld meteen toe.
In de tweede set bleef de Amerikaan met zijn harde services volharden in zijn alles-of-niets spel. Dat leverde hem soms fraaie punten op, maar daarbij maakte hij ook onnodige fouten. Medvedev speelde degelijk, haalde veel ogenschijnlijke winners van Opelka terug en maakte vrij weinig fouten.
Medvedev behaalde zondag zijn vierde titel van het seizoen. Hij won eerder met Rusland de ATP Cup en won solo de toernooien van Marseille en Mallorca. De verassende finalist Opelka bereikte de finale ten koste van de als derde geplaatste Griek Stefanos Tsitsipas, die hij een dag eerder in een lange driesetter versloeg.
Meer uit Sport
EIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.
7 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
2 dagen geleden