Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Medvedev ook in Marseille snel klaar

Tennisser Medvedev ook in Marseille snel klaar

MARSEILLE (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev, die vorige week teleurstelde op het ABN AMRO-toernooi in Rotterdam, is ook op het toernooi van Marseille vroegtijdig uitgeschakeld. De als eerste geplaatste Rus pakte in de kwartfinales tegen de Fransman Gilles Simon maar vier games: 4-6 0-6. In de tweede set stelde hij ernstig teleur en won hij maar vijf punten.

Medvedev (24) had in Marseille in de eerste ronde een bye en won vervolgens in drie sets van de Italiaan Jannik Sinner. De nummer 5 van de wereld werd vorige week in Ahoy in de openingsronde verrast door Vasek Pospisil uit Canada.

Titelhouder Stefanos Tsitsipas is wel op dreef op het Franse indoortoernooi. De als tweede geplaatste Griek, die eveneens snel klaar was in Rotterdam, bereikte ten koste van Pospisil de laatste vier: 7-5 6-3. Tsitsipas moest vorige week zijn meerdere erkennen in de Sloveen Aljaz Bedene.

Tsitsipas treft zaterdag de ongeplaatste Alexander Boeblik uit Kazachstan.

Meer uit Sport

Álex Márquez achter broer Marc zeker van tweede plek in MotoGP

SEPANG (ANP) - Álex Márquez is achter zijn broer Marc zeker van de tweede plek in het wereldkampioenschap MotoGP. De jongere van de twee eindigde als tweede in de sprintrace voor de Grote Prijs van Maleisië, waardoor hij niet meer kan worden achterhaald. De Italiaan Francesco Bagnaia won de korte race na vanaf poleposition te zijn vertrokken.

21 minuten geleden
Verstappen klaagt over grip na beste tijd in training Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen is ondanks zijn beste tijd in de tweede vrije training nog niet gerust op een goed resultaat in de Grote Prijs van Mexico. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 was tevreden over zijn snelle rondje op het Autódromo Hermanos Rodríguez, maar klaagde over zijn grip op de langere stukken.

1 uur geleden
Onstuitbare Wiebes verovert ook wereldtitel op omnium

SANTIAGO (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede gouden medaille te pakken op de WK baanwielrennen in Chili. De 26-jarige Mijdrechtse was op de wielerpiste van Santiago de beste op het omnium. Wiebes kroonde zich eerder op de WK al tot wereldkampioene op het onderdeel scratch.

8 uur geleden
Van de Wouw voor het eerst wereldkampioene sprint

SANTIAGO (ANP) - Hetty van de Wouw heeft zich op de WK baanwielrennen in Chili voor het eerst gekroond tot wereldkampioene op de sprint. De 27-jarige Brabantse troefde op de wielerpiste van Santiago de Japanse Mina Sato af in de finale. Ze verzekerde zich van het goud door beide heats overtuigend te winnen.

8 uur geleden
Verstappen de snelste in tweede training op hoogte in Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen heeft de beste tijd gereden in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Mexico in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen was op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez 0,153 seconde sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari de tweede tijd noteerde. De Italiaan Kimi Antonelli reed in zijn Mercedes de derde tijd. Hij gaf 0,174 seconde toe op Verstappen, die zijn snelste ronde reed op de zachte band.

8 uur geleden
Lavreysen pakt 19e wereldtitel met goud op kilometer tijdrit

SANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is hard op weg te slagen in zijn unieke missie om vier wereldtitels te veroveren op de WK baanwielrennen in Chili. De 28-jarige Brabander is op drie titels gekomen door de kilometer tijdrit te winnen op de piste van Santiago. Hij veroverde het goud met een tijd van 57,978 seconden. Het is al zijn negentiende wereldtitel in totaal.

10 uur geleden
Snelle uitschakeling Van Barneveld op EK darts

DORTMUND (ANP) - Raymond van Barneveld is al in de eerste ronde van het EK darts in Dortmund uitgeschakeld. De 58-jarige Nederlandse prof verloor in een kwartier van regerend wereldkampioen Luke Littler. De 18-jarige Brit won met 6-1.

12 uur geleden