Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Medvedev onder indruk van comeback Van de Zandschulp

Tennisser Medvedev onder indruk van comeback Van de Zandschulp

NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp verloor op de US Open in vier sets van de als tweede geplaatste Daniil Medvedev. De Rus was onder de indruk van de 25-jarige Nederlander, die na zeven overwinningen en een verliespartij een einde zag komen aan zijn debuut op het Amerikaanse grand slam.

"Ten eerste is het verbazingwekkend dat hij van de kwalificaties tot in de kwartfinales is gekomen", zei Medvedev over zijn tegenstander. "Ik denk dat ik twee keer kwalificaties speelde op een grand slam en beide keren wist ik het hoofdtoernooi niet te bereiken. Daarnaast speelde hij ook nog heel zware partijen", zei de Rus over de zeven overwinningen van Van de Zandschulp op Flushing Meadows.

Medvedev won de eerst twee sets eenvoudig van de Nederlander. "Ik controleerde de wedstrijd. Toch was hij nog in staat om terug te komen. In de derde set ging hij minder ballen missen en speelde hij agressiever. In de vierde set kon het alle kanten op. Ik was blij met mijn spel, maar ik voelde me altijd onder druk staan. Op 6-5 was hij een beetje moe en kon ik het gelukkig zonder tiebreak afmaken. Hij haalde een heel hoog niveau in de derde en vierde set en als hij zo doorgaan komt hij in de top 30, top 50 minimaal."

Meer uit Sport

Vingegaard wint Ronde van Catalonië, Gilmore snelste in slotrit

BARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard (29) heeft de Ronde van Catalonië gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike behield zondag in de laatste etappe de leiding van het klassement. De slotrit met start en finish in Barcelona werd gewonnen door de Australiër Brady Gilmore (NSN Cycling Team).

1 uur geleden
Verstappen is plezier kwijt: nadenken over toekomst in Formule 1

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.

6 uur geleden
Antonelli ondanks 'verschrikkelijke start' jongste WK-leider ooit

SUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.

6 uur geleden
Antonelli zegeviert ook in Grote Prijs Japan, Verstappen achtste

SUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.

7 uur geleden
Martín wint sprintrace MotoGP in Texas, Bezzecchi crasht

AUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.

9 uur geleden
Teambaas Mekies wil van GP Japan leren voor verbetering Red Bull

SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.

1 dag geleden
Pidcock niet meer van start in Catalonië na val in ravijn

BERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.

1 dag geleden