Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Medvedev haalt in Indian Wells vierde finale op rij

Tennisser Medvedev haalt in Indian Wells vierde finale op rij

INDIAN WELLS (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft ook in Indian Wells de finale bereikt. De nummer 6 van de wereld versloeg de Amerikaan Frances Tiafoe in de halve finale van het masterstoernooi in Californië in twee sets: 7-5 7-6 (4).

Tiafoe werkte in de tweede set, na een vroege break achterstand, maar liefst zeven matchpoints weg. Medvedev mocht twee keer serveren voor de winst, maar leverde beide keren zijn servicebeurt in. De Rus sloeg in de tiebreak op zijn achtste matchpoint alsnog toe met een ace.

Medvedev won de afgelopen weken drie ATP-titels op rij, in Rotterdam, Doha en Dubai. De 27-jarige Rus kan zondag zijn vierde toernooizege op rij boeken. Medvedev neemt het in de finale op tegen de winnaar van de partij tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en Jannik Sinner uit Italië. Alcaraz lost Novak Djokovic weer af aan kop van de wereldranglijst als hij de titel pakt in Indian Wells. De Serviër ontbreekt in Californië en komende week ook in Miami, omdat hij weigert zich te laten vaccineren tegen het coronavirus. Djokovic mag daarom de Verenigde Staten niet in.

Meer uit Sport

Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

41 minuten geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

2 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

3 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

5 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

21 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

22 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

1 dag geleden