Tennisser Medvedev haalt in Indian Wells vierde finale op rij
INDIAN WELLS (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft ook in Indian Wells de finale bereikt. De nummer 6 van de wereld versloeg de Amerikaan Frances Tiafoe in de halve finale van het masterstoernooi in Californië in twee sets: 7-5 7-6 (4).
Tiafoe werkte in de tweede set, na een vroege break achterstand, maar liefst zeven matchpoints weg. Medvedev mocht twee keer serveren voor de winst, maar leverde beide keren zijn servicebeurt in. De Rus sloeg in de tiebreak op zijn achtste matchpoint alsnog toe met een ace.
Medvedev won de afgelopen weken drie ATP-titels op rij, in Rotterdam, Doha en Dubai. De 27-jarige Rus kan zondag zijn vierde toernooizege op rij boeken. Medvedev neemt het in de finale op tegen de winnaar van de partij tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en Jannik Sinner uit Italië. Alcaraz lost Novak Djokovic weer af aan kop van de wereldranglijst als hij de titel pakt in Indian Wells. De Serviër ontbreekt in Californië en komende week ook in Miami, omdat hij weigert zich te laten vaccineren tegen het coronavirus. Djokovic mag daarom de Verenigde Staten niet in.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
2 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
3 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
5 uur geledenBENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.
5 uur geledenBORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.
7 uur geleden