Tennisser Medvedev bereikt finale in Los Cabos en blijft nummer 1
LOS CABOS (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev heeft de finale bereikt van het toernooi van Los Cabos. De nummer 1 van de wereld won in de halve finales in twee sets van de als vierde geplaatste Miomir Kecmanovic uit Servië: 7-6 (0) 6-1. In de finale neemt hij het op tegen de als derde geplaatste Brit Cameron Norrie.
Door de finale in Mexico te halen verzekerde Medvedev zich van de nummer 1-positie in ieder geval tot en met de US Open, waar de Rus zijn titel verdedigt.
"Het was een heel lastige partij", zei Medvedev die in de eerste met 4-1 achter kwam. "Hij begon goed en tijdens de gehele eerste set hadden we eenzelfde niveau. Er waren zo veel spannende punten, zo veel punten waar ik het gevoel had dat ik op het randje stond. Maar de tiebreak ging geweldig."
3-0
In de tweede set liep Medvedev uit naar 3-0 en die marge gaf hij niet meer weg. Na 1 uur en 27 minuten besliste hij de partij.
Norrie was in de andere halve finale in drie sets te sterk voor de als tweede geplaatste Canadees Félix Auger-Aliassime. De Brit, de nummer 12 van de wereldranglijst, won met 6-4 3-6 6-3.
Kyrgios
Nick Kyrgios bereikte op het toernooi van Washington de halve finales door af te rekenen met Frances Tiafoe. De Australiër won in een spannende partij na drie sets van de Amerikaan (6-7 (5) 7-6 (12) 6-2). Tiafoe had eerder op de dag nog Botic van de Zandschulp uitgeschakeld. Die partij was vanwege slecht weer onderbroken en moest eerst op vrijdag worden uitgespeeld.
Kyrgios neemt het in de halve eindstrijd op tegen de Zweed Mikael Ymer. De andere halve finale gaat tussen de als eerste geplaatste Andrej Roeblev uit Rusland en de Japanner Yoshihito Nishioka.
Meer uit Sport
SHANGHAI (ANP) - Cadillac heeft bewezen dat het de Formule 1 aankan. Dat zegt teambaas Graeme Lowdon in een vooruitblik op de Grote Prijs van China komend weekend. "Het was heel bijzonder om het Formule 1-team van Cadillac geschiedenis te zien schrijven door onze eerste race uit te rijden."
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Het Paralympisch Comité van Oekraïne stelt dat zijn atleten en coaches vanaf het begin van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina "systematisch onder druk zijn gezet" door vertegenwoordigers van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC).
9 uur geledenUCHON (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de macht gegrepen in Parijs-Nice. In een chaotische etappe in regenachtige omstandigheden kwam de tweevoudig Tourwinnaar alleen boven op een klim van eerste categorie. De Nederlander Tim van Dijke werd derde op 45 seconden van de winnaar, vier seconden achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Mick van Dijke, de tweelingbroer van Tim, werd vierde. Vingegaard neemt de leiding in het algemeen klassement over.
9 uur geledenUCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.
10 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.
16 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Andruw Jones wil ondanks een mislukte World Baseball Classic verder als bondscoach van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Er komen zoveel talenten aan. Ik wil ze helpen", zei hij in het stadion van Miami Marlins, waar het uitgeschakelde Oranje ook het laatste groepsduel met Israël verloor: 6-2.
22 uur geleden