Tennisser Medvedev bereikt finale in Los Cabos en blijft nummer 1
LOS CABOS (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev heeft de finale bereikt van het toernooi van Los Cabos. De nummer 1 van de wereld won in de halve finales in twee sets van de als vierde geplaatste Miomir Kecmanovic uit Servië: 7-6 (0) 6-1. In de finale neemt hij het op tegen de als derde geplaatste Brit Cameron Norrie.
Door de finale in Mexico te halen verzekerde Medvedev zich van de nummer 1-positie in ieder geval tot en met de US Open, waar de Rus zijn titel verdedigt.
"Het was een heel lastige partij", zei Medvedev die in de eerste met 4-1 achter kwam. "Hij begon goed en tijdens de gehele eerste set hadden we eenzelfde niveau. Er waren zo veel spannende punten, zo veel punten waar ik het gevoel had dat ik op het randje stond. Maar de tiebreak ging geweldig."
3-0
In de tweede set liep Medvedev uit naar 3-0 en die marge gaf hij niet meer weg. Na 1 uur en 27 minuten besliste hij de partij.
Norrie was in de andere halve finale in drie sets te sterk voor de als tweede geplaatste Canadees Félix Auger-Aliassime. De Brit, de nummer 12 van de wereldranglijst, won met 6-4 3-6 6-3.
Kyrgios
Nick Kyrgios bereikte op het toernooi van Washington de halve finales door af te rekenen met Frances Tiafoe. De Australiër won in een spannende partij na drie sets van de Amerikaan (6-7 (5) 7-6 (12) 6-2). Tiafoe had eerder op de dag nog Botic van de Zandschulp uitgeschakeld. Die partij was vanwege slecht weer onderbroken en moest eerst op vrijdag worden uitgespeeld.
Kyrgios neemt het in de halve eindstrijd op tegen de Zweed Mikael Ymer. De andere halve finale gaat tussen de als eerste geplaatste Andrej Roeblev uit Rusland en de Japanner Yoshihito Nishioka.
Meer uit Sport
PIANCAVALLO (ANP) - Thymen Arensman heeft zijn vierde plaats in het algemeen klassement van de Giro d'Italia met succes verdedigd. Op de steile slotklim naar Piancavallo wist de 26-jarige Nederlander van Netcompany Ineos zijn voorsprong op de Canadees Derek Gee te behouden, maar slaagde hij er niet in tijd te winnen op de Australiër Jai Hindley.
2 minuten geledenPIANCAVELLO (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft in de laatste bergrit van de Giro d'Italia zijn vijfde etappezege geboekt. De 29-jarige wielrenner van Visma - Lease a Bike versnelde met nog 11 kilometer te gaan op slotklim Piancavallo en kreeg niemand mee. Zo breidde de oppermachtige leider in het klassement zijn voorsprong verder uit, met zondag alleen nog een vlakke etappe met aankomst in Rome voor de boeg.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich zonder problemen geplaatst voor de vierde ronde van Roland Garros. De mondiale nummer 1 uit Belarus was met 6-0 7-5 te sterk voor de Australische Daria Kasatkina. Ze speelt in de volgende ronde tegen Naomi Osaka. De viervoudig grandslamwinnares uit Japan won eerder op zaterdag van de Amerikaanse Iva Jovic.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is voor het eerst doorgedrongen tot de vierde ronde van Roland Garros. De viervoudig grandslamwinnares versloeg na drie uur de Amerikaanse Iva Jovic met 7-6 (5) 6-7 (3) 6-4. Ze treft in de volgende ronde de winnares van de partij tussen de Australische Daria Kasatkina en Aryna Sabalenka, de mondiale nummer 1 uit Belarus.
3 uur geledenKOPER (ANP) - Turnster Sanna Veerman (24) heeft bij de World Challenge Cup in het Sloveense Koper brons gewonnen in de toestelfinale op het onderdeel brug. Veerman kwam in de finale tot 12,700 punten. Het goud ging naar de Hongaarse Zsófia Kovács (13,600). Caitlin Rooskrantz uit Zuid-Afrika greep met 13,066 het zilver.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Jesper de Jong tennist zondagmiddag niet voor 15.30 uur op het Court Philippe-Chatrier tegen de Duitser Alexander Zverev voor een plek in de kwartfinales op Roland Garros. De partij tussen de nummers 106 en 3 van de wereld is de derde van de dag op de hoofdbaan van het tenniscomplex in Parijs, die een capaciteit heeft van 15.000 toeschouwers.
5 uur geledenPARIJS (ANP/DPA) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft zijn komende tegenstander Jesper de Jong op Roland Garros verward met voetballer Frenkie de Jong. De nummer 3 van de wereld werd na zijn gewonnen partij in de derde ronde tegen de Fransman Quentin Halys gevraagd naar zijn nieuwe rol als favoriet, na de uitschakeling van Jannik Sinner en Novak Djokovic. "Ik weet niet hoe vaak ik het nog moet zeggen, maar ik speel mijn volgende partij tegen Frenkie de Jong en de rest interesseert me niet."
8 uur geleden