
Tennisser Kyrgios trekt zich terug van Wimbledon vanwege blessure
LONDEN (ANP) - Tennisser Nick Kyrgios komt niet in actie op Wimbledon. De Australiër die vorig jaar de finale verloor van Novak Djokovic, heeft last van een polsblessure.
"Het spijt me heel erg dat ik me moet terugtrekken van Wimbledon dit jaar", aldus de 28-jarige tennisser. Kyrgios speelde afgelopen maand in Stuttgart zijn eerste partij van dit jaar. De nummer 33 van de wereld kwam dit jaar door een lang revalidatieproces na een knieoperatie niet eerder in actie.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP/RTR) - Voorzitter Mohammed Ben Sulayem van de internationale autosportfederatie FIA heeft aangekondigd de straffen voor vloeken en ander wangedrag van autocoureurs aan te passen. "Na constructieve feedback van coureurs uit onze zeven wereldkampioenschappen ben ik van plan de regels te verbeteren", schrijft Ben Sulayem op zijn Instagram-account.
22 minuten geledenMADRID (ANP) - Het tennistoernooi van Madrid heeft door de stroomuitval in Spanje alle resterende partijen voor maandag afgelast. Het betekent dat onder anderen Aryna Sabalenka en Iga Swiatek niet in actie komen. Zij zijn de hoogst geplaatste speelsters in het vrouwentoernooi.
3 uur geledenLONDEN (ANP/Belga) - Burgemeester Sadiq Khan van Londen heeft zijn zinnen gezet op het binnenhalen van de Olympische Spelen in 2040. "Ik wil het graag zien gebeuren dat Londen de eerste stad wordt die vier keer de Spelen organiseert", zei Khan in The Times.
5 uur geledenKALKAN (ANP) - De Nederlandse wielrenner Tibor Del Grosso heeft in de tweede etappe van de Ronde van Turkije zijn eerste profzege op de weg geboekt. De 21-jarige Drent van Alpecin - Deceuninck won na ruim 167 kilometer tussen Kemer en Kalkan de sprint voor de Italiaan Giovanni Lonardi en de Belg Lander Loockx.
5 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP/AFP) - De basketballers van Los Angeles Lakers zijn dicht bij uitschakeling in de play-offs van de Amerikaanse profcompetitie NBA. Het team van sterspelers Luka Doncic en LeBron James heeft een 3-1-achterstand in de serie tegen Minnesota Timberwolves, na een 116-113-nederlaag in Minneapolis.
11 uur geledenLUIK (ANP) - Puck Pieterse (tweede) en Demi Vollering (derde) moesten zich zondag in Luik-Bastenaken-Luik neerleggen bij de winst van de van Mauritius afkomstige Kimberley Le Court. "De sterkste sprintster van ons vieren", zei Pieterse naderhand bij de NOS. "Ik ben bij haar in het wiel gaan zitten, maar kwam er niet langs."
1 dag geledenLUIK (ANP) - Kimberley Le Court won afgelopen jaar de slotetappe van de Giro d'Italia, maar de op Mauritius geboren wielrenster wist niet goed wat ze moest zeggen nadat ze zondag Luik-Bastenaken-Luik had gewonnen. Geflankeerd door Puck Pieterse en Demi Vollering leek de renster van AG Insurance-Soudal ook op het podium nog niet van de verbazing bekomen. "Ik heb hier geen woorden voor", sprak ze in het flashinterview.
1 dag geleden