Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Kyrgios ontbreekt op deelnemerslijst Australian Open

Tennisser Kyrgios ontbreekt op deelnemerslijst Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Nick Kyrgios ontbreekt op de zogenoemde entrylist van de Australian Open. Dat is de lijst die aangeeft welke tennissers zeker zijn van deelname aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar. De Australiër, afgelopen zomer finalist op Wimbledon, kende een jaar vol blessures en liet eerder al weten dat "de sterren goed moeten staan" wil hij fit genoeg zijn om er in januari bij te zijn.

De lijst wordt aangevoerd door Novak Djokovic en Iga Swiatek. Van de Nederlandse tennissers zijn Tallon Griekspoor, Botic van de Zandschulp en Arantxa Rus zeker van een plaats in het hoofdtoernooi dat op 14 januari begint. Ook Rafael Nadal staat op de lijst. De Spanjaard, tweevoudig winnaar van de Australian Open, meldde onlangs al na een lange blessureperiode terug te keren op het toernooi van Brisbane waar veel tennissers zich voorbereiden. Djokovic gaat in Melbourne op jacht naar een elfde titel waarmee de Serviër het record verder zou oprekken.

Voormalig winnaressen Naomi Osaka, Caroline Wozniacki en Angelique Kerber keren voor het eerst terug op de Australian Open na een korte of langere periode waarin zijn onder meer moeder werden.

Meer uit Sport

Verstappen beseft dat hij 'geluk' nodig heeft in titelstrijd

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen geeft toe dat hij "een beetje geluk" nodig heeft om Lando Norris en Oscar Piastri te achterhalen in het kampioenschap van de Formule 1. "Ik moet elk weekend veel meer punten scoren en dat is niet zo eenvoudig", vertelde de viervoudig wereldkampioen aan onder meer Autosport.com op de persdag voorafgaand aan de Grote Prijs van São Paulo.

13 uur geleden
Tweevoudig olympisch zeilkampioene Bouwmeester (37) stopt

NOORDWIJK (ANP) - Tweevoudig olympisch zeilkampioene Marit Bouwmeester stopt met topsport. Dat meldt het Watersportverbond. De 37-jarige Bouwmeester is met vier olympische medailles de succesvolste zeilster aller tijden. De Friezin kondigde haar afscheid aan bij de presentatie van haar boek Winnen met je hoofd.

16 uur geleden
Tennisster Lamens jaar na doorbraak blij met behoud plek top 100

AMSTELVEEN (ANP) - Suzan Lamens is een jaar na haar doorbraak blij dat ze nog in de top 100 staat. De beste tennisster van Nederland staat richting het einde van het seizoen op de 86e plaats op de wereldranglijst, ongeveer even hoog als vorig jaar, vlak nadat ze haar tot nu toe enige titel had gepakt. "Ik heb dit jaar alle grote toernooien gespeeld en ben tevreden dat ik mijn ranking heb behouden", zegt Lamens tijdens een persmoment in Amstelveen.

17 uur geleden
Brown: verlies liever titel dan kiezen tussen Norris en Piastri

SÃO PAULO (ANO/RTR) - Teambaas Zak Brown van Formule 1-renstal McLaren weigert een van zijn twee coureurs voor te trekken in de eindfase van het wereldkampioenschap. "Ik verlies nog liever de titel dan dat ik moet kiezen tussen een van mijn twee coureurs", zegt de Amerikaan in de podcast 'Beyond the Grid'.

17 uur geleden
Tennisster Pegula verslaat Paolini in WTA Finals

RIYAD (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jessica Pegula heeft haar tweede wedstrijd in de groepsfase van de WTA Finals in het Saoedische Riyad gewonnen. De nummer 5 van de wereld versloeg de Italiaanse Jasmine Paolini in twee sets: 6-2 6-3. Paolini leed al haar derde nederlaag en was al uitgeschakeld.

17 uur geleden
De Waard en Brinkman genomineerd voor beste hockeyer ter wereld

LAUSANNE (ANP) - Xan de Waard en Thierry Brinkman zijn genomineerd voor de prijs van beste hockeyer ter wereld. De internationale hockeyfederatie FIH heeft per sekse drie kanshebbers bekendgemaakt. Anne Veenendaal is een van de drie genomineerde keepsters.

22 uur geleden
Meer dan de helft van de tickets voor Winterspelen 2026 verkocht

MILAAN (ANP/DPA) - Meer dan de helft van de kaarten voor de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo volgend jaar is verkocht. Met nog drie maanden te gaan tot de openingsceremonie van de Winterspelen meldt de organisatie dat 850.000 van de 1,6 miljoen tickets weg zijn.

22 uur geleden