Tennisser Kyrgios neemt pauze tot aan Australian Open
SYDNEY (ANP) - Tennisser Nick Kyrgios neemt rust om te herstellen van een knieblessure. De 26-jarige Australiër speelt naar eigen zeggen al maanden met pijn. Kyrgios keerde na zijn deelname aan het toernooi om de Laver Cup in Boston, waar hij het met een wereldteam moest afleggen tegen de Europese tennissers, terug naar eigen land om te revalideren. Hij hoopt begin volgend jaar weer topfit te zijn voor de Australian Open.
Kyrgios kwam dit seizoen weinig in actie. Op de Australian Open en Wimbledon bleef hij steken in de derde ronde, op de US Open vloog hij er al in de openingsronde uit. Kyrgios, winnaar van zes ATP-titels, dreigt inmiddels zelfs uit de top 100 van de wereldranglijst te vallen.
De Australiër schrijft op Instagram dat hij al geruime tijd last heeft van zijn linkerknie. "Als ik door ga zonder dit goed te behandelen, kan de pijn alleen maar groter worden. Hopelijk gaat de behandeling goed en ben ik weer 100 procent voor de Australian Open."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP/RTR) - De Franse hockeyers waren na hun uitschakeling op de Winterspelen in Milaan en Cortina vooral boos op de eigen bond FFHG. Ze hadden geen begrip voor de schorsing die de bond had opgelegd aan verdediger Pierre Crinon voor vechten met een Canadese speler in de laatste groepswedstrijd.
3 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan de finale op de ploegenachtervolging bereikt. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud versloeg in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium Japan. Het trio treft later dinsdag om 16.47 uur Canada in de finale.
41 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers moeten op de Olympische Spelen in Milaan genoegen nemen met de strijd om het brons op de ploegenachtervolging. Het team van bondscoach Rintje Ritsma met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga verloor in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium van het team van Italië.
1 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Hoofdontwerper Craig Skinner heeft na een dienstverband van twintig jaar het Formule 1-team van Red Bull verlaten. Hij speelde een belangrijke rol bij de successen van het team. Max Verstappen won tussen 2021 en 2024 vier wereldtitels.
1 uur geledenHUDAYRIYAT ISLAND (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel heeft de tweede etappe van de UAE Tour in de Verenigde Arabische Emiraten gewonnen, een individuele tijdrit over 12 kilometer. Hij was zes seconden sneller dan de nummer 2 Joshua Tarling (INEOS Grenadiers) uit Groot-Brittannië.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Femke Bol loopt donderdag niet de 600 meter op de indoorwedstrijd uit de World Tour in het Franse Liévin. De Nederlandse topatlete meldt op Instagram dat ze kampt met een peesblessure in haar voet. "Helaas zal ik deze week niet lopen in Liévin. Het is geen makkelijk besluit, maar ik moet luisteren naar mijn lichaam", schrijft ze.
3 uur geledenLIVIGNO (ANP) - De strijd om de medailles op het onderdeel snowboarden slopestyle voor vrouwen is afgelast. Het sneeuwde te hard in Livigno, meldde de organisatie van de Winterspelen in Milaan en Cortina. De drie runs stonden gepland voor dinsdag tussen 13.00 en 14.00 uur. Het evenement zal op een andere dag worden gehouden.
3 uur geleden