Tennisser Kyrgios heeft fysieke twijfels voor Australian Open
BRISBANE (ANP/RTR) - Tennisser Nick Kyrgios twijfelt of hij fit genoeg is om deel te nemen aan de Australian Open. Dat heeft de 29-jarige Australische tennisser gezegd na afloop van zijn uitschakeling in het enkelspel van het toernooi van Brisbane.
Kyrgios verloor van de Fransman Giovanni Mpetshi Perricard in drie sets. Op maandag maakte hij aan de zijde van 24-voudig grandslamwinnaar Novak Djokovic wel een geslaagde comeback in het dubbelspel.
De tennisser speelde in de afgelopen twee jaar slechts één wedstrijd op de ATP-tour en dit was zijn eerste enkelpartij na zijn operatie aan de pols in september 2023. Hij sukkelde met blessures aan zijn knie, voet en pols.
De Australiër zei uit te kijken naar het grandslamtoernooi in Melbourne, maar is ook realistisch. "Om eerlijk te zijn had ik het gevoel dat ik was aangereden door een bus na de dubbelpartij van gisteren", zei Kyrgios. "Ik heb anderhalf uur op de behandelingstafel gelegen voordat ik naar bed ging."
Kyrgios denkt ook dat hij woensdag last van zijn pols zal hebben. "Ik denk dat het een zware dag voor mijn pols zal worden. Hij voelt heel pijnlijk aan. Ik denk dat ik bijna een wonder nodig heb. De sterren moeten gunstig staan voor mijn pols om goed te blijven tijdens een grand slam."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
4 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
5 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
7 uur geleden