Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Kyrgios heeft fysieke twijfels voor Australian Open

Tennisser Kyrgios heeft fysieke twijfels voor Australian Open

BRISBANE (ANP/RTR) - Tennisser Nick Kyrgios twijfelt of hij fit genoeg is om deel te nemen aan de Australian Open. Dat heeft de 29-jarige Australische tennisser gezegd na afloop van zijn uitschakeling in het enkelspel van het toernooi van Brisbane.

Kyrgios verloor van de Fransman Giovanni Mpetshi Perricard in drie sets. Op maandag maakte hij aan de zijde van 24-voudig grandslamwinnaar Novak Djokovic wel een geslaagde comeback in het dubbelspel.

De tennisser speelde in de afgelopen twee jaar slechts één wedstrijd op de ATP-tour en dit was zijn eerste enkelpartij na zijn operatie aan de pols in september 2023. Hij sukkelde met blessures aan zijn knie, voet en pols.

De Australiër zei uit te kijken naar het grandslamtoernooi in Melbourne, maar is ook realistisch. "Om eerlijk te zijn had ik het gevoel dat ik was aangereden door een bus na de dubbelpartij van gisteren", zei Kyrgios. "Ik heb anderhalf uur op de behandelingstafel gelegen voordat ik naar bed ging."

Kyrgios denkt ook dat hij woensdag last van zijn pols zal hebben. "Ik denk dat het een zware dag voor mijn pols zal worden. Hij voelt heel pijnlijk aan. Ik denk dat ik bijna een wonder nodig heb. De sterren moeten gunstig staan voor mijn pols om goed te blijven tijdens een grand slam."

Meer uit Sport

Schaatser Nuis eindigt als derde op 1500 meter in Calgary

CALGARY (ANP) - Kjeld Nuis is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als derde geëindigd op de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen reed een tijd van 1.42,42. De winst ging naar Jordan Stolz (1.42,10). De Duitser Finn Sonnekalb werd tweede (1.42,31).

6 uur geleden
Schaatsster Beune klopt Takagi in Calgary

CALGARY (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft zaterdag bij de wereldbekerwedstrijden van Calgary de 1500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene kwam tot een tijd van 1.51,17. Daarmee troefde ze de Japanse wereldrecordhoudster Miho Takagi (1.51,68) af. De derde plaats was voor de Amerikaanse Brittany Bowe: 1.51,84.

6 uur geleden
Koreaan Kim Jun-ho klopt De Boo en Stolz in Calgary op 500 meter

CALGARY (ANP) - Jenning de Boo is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als tweede geëindigd op de 500 meter. De Nederlander, vorige week nog goed voor een nationaal record (33,63), kwam tot een tijd van 34,02. De zege was voor de Zuid-Koreaan Kim Jun-ho in 33,99. De Amerikaan Jordan Stolz, die vrijdag De Boo nog aftroefde op de 1000 meter, eindigde als derde, eveneens in 34,02. Het verschil met De Boo was minder dan een honderdste.

6 uur geleden
Schaatsster Kok wint opnieuw 500 meter

CALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de 500 meter gewonnen. Dat deed de wereldkampioene in een tijd van 36,65, minder snel dan vorige week toen ze in Salt Lake City een wereldrecord schaatste: 36,09.

7 uur geleden
Spaanse tennissers na zege op Duitsers naar finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - De Spaanse tennissers staan zondag in de finale van de Davis Cup. Ze waren in de halve finale te sterk voor Duitsland in Bologna (2-1). Pedro Martínez en Marcel Granollers klopten in het dubbelspel Tim Pütz en Kevin Krawietz: 6-2 3-6 6-3.

8 uur geleden
Shorttracksters pakken goud op aflossing in Gdansk

GDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour de aflossing gewonnen. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Diede van Oorschot hielden de teams van de Verenigde Staten en Japan achter zich.

10 uur geleden
Voormalig toprenner Kittel sprintcoach bij wielerploeg Tietema

DEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Unibet Rose Rockets heeft de voormalige Duitse topsprinter Marcel Kittel toegevoegd aan de technische staf. De ploeg van YouTuber en oud-prof Bas Tietema kondigde op social media de komst van de 37-jarige Kittel aan. Hij gaat aan de slag als sprintcoach bij het team en zal dus onder anderen Dylan Groenewegen bijstaan. Groenewegen komt over van Jayco AlUla.

16 uur geleden