Tennisser Kyrgios heeft fysieke twijfels voor Australian Open
BRISBANE (ANP/RTR) - Tennisser Nick Kyrgios twijfelt of hij fit genoeg is om deel te nemen aan de Australian Open. Dat heeft de 29-jarige Australische tennisser gezegd na afloop van zijn uitschakeling in het enkelspel van het toernooi van Brisbane.
Kyrgios verloor van de Fransman Giovanni Mpetshi Perricard in drie sets. Op maandag maakte hij aan de zijde van 24-voudig grandslamwinnaar Novak Djokovic wel een geslaagde comeback in het dubbelspel.
De tennisser speelde in de afgelopen twee jaar slechts één wedstrijd op de ATP-tour en dit was zijn eerste enkelpartij na zijn operatie aan de pols in september 2023. Hij sukkelde met blessures aan zijn knie, voet en pols.
De Australiër zei uit te kijken naar het grandslamtoernooi in Melbourne, maar is ook realistisch. "Om eerlijk te zijn had ik het gevoel dat ik was aangereden door een bus na de dubbelpartij van gisteren", zei Kyrgios. "Ik heb anderhalf uur op de behandelingstafel gelegen voordat ik naar bed ging."
Kyrgios denkt ook dat hij woensdag last van zijn pols zal hebben. "Ik denk dat het een zware dag voor mijn pols zal worden. Hij voelt heel pijnlijk aan. Ik denk dat ik bijna een wonder nodig heb. De sterren moeten gunstig staan voor mijn pols om goed te blijven tijdens een grand slam."
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.
10 uur geledenNIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.
1 dag geledenPARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.
1 dag geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.
1 dag geledenROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.
1 dag geleden