Tennisser Koolhof weer naar finale dubbelspel Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft zich opnieuw verzekerd van een finaleplaats in het dubbelspeltoernooi van Indian Wells. Samen met zijn Kroatische partner Nikola Mektic was hij bij de laatste vier veel te sterk voor de Duitsers Kevin Krawietz en Tim Pütz. In 56 minuten werd het 6-2 6-1.
Koolhof en Mektic nemen het in de eindstrijd op tegen de Spanjaard Marcel Granollers en Horacio Zeballos uit Argentinië.
Vorig jaar haalde de 34-jarige Koolhof ook de eindstrijd van het toernooi in Californië, toen samen met de Brit Neal Skupski. Rohan Bopanna en Matthew Ebden waren toen in de finale net te sterk.
Tennispensioen
Koolhof, nu de nummer 7 van de wereld in het dubbelspel, is bezig aan zijn laatste seizoen als professional. Hij besloot eind vorig jaar dat 2024 zijn laatste jaar zou worden op de tour omdat hij zijn grootste doel heeft bereikt: het winnen van een grandslamtoernooi. Vorig jaar was hij de beste op Wimbledon.
Indian Wells wordt beschouwd als het 'vijfde grandslamtoernooi'. Het is het eerste masterstoernooi van het jaar.
Meer uit Sport
GERNO DI LESMO (ANP) - Yamaha heeft twee grote transfers bekendgemaakt in de MotoGP. Oud-wereldkampioen en huidig WK-leider Jorge Martín en de opkomende ster Ai Ogura komen vanaf 2027 uit voor het Japanse fabrieksteam.
39 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal keert na de uitschakeling tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal woensdagavond rond 22.50 uur al terug op Schiphol. Dat meldt voetbalbond KNVB. Aanvankelijk zou de selectie van de vertrekkende bondscoach Ronald Koeman donderdag om 01.30 uur landen.
7 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
9 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
12 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.
15 uur geleden