Tennisser Koolhof verliest tweede wedstrijd op ATP Finals
TURIJN (ANP) - Het is tennisser Wesley Koolhof niet gelukt ook zijn tweede wedstrijd op de ATP Finals in Turijn te winnen. De beste dubbelspeler ter wereld verloor met zijn Britse partner Neal Skupski van de Kroaten Nikola Mektic en Mate Pavic. Het werd 6-4 7-6 (3).
Koolhof won het eindejaarstoernooi twee jaar geleden aan de zijde van Mektic, maar ze besloten hun samenwerking na het seizoen 2020 toch niet voort te zetten. Vorig jaar kende Koolhof met wisselende partners een minder jaar, maar dit seizoen is hij op dreef en hij pakte al zeven titels. In Turijn werd zijn reeks van vijf overwinningen echter beëindigd.
In de derde groepswedstrijd nemen Koolhof en Skupski het op tegen de Amerikaan Austin Krajicek en Ivan Dodig uit Kroatië. Koolhof en Skupski begonnen het toernooi maandag met een zege op de Australiërs Nick Kyrgios en Thanasi Kokkinakis.
De 33-jarige Koolhof doet volgende week met Nederland mee aan de Daviscup Finals. Dinsdag is in Malaga Australië de tegenstander in de kwartfinales.
Meer uit Sport
LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.
4 uur geledenGLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.
6 uur geledenLIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok rijdt vrijdag bij haar internationale debuut op de 1500 meter in haar eentje in rit 1. Dat blijkt uit de loting. De schaatsster plaatste zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) voor de afstand die ze bijna nooit rijdt. Kok won in Milaan al goud op 'haar' 500 meter en zilver op de 1000 meter.
8 uur geleden