Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Koolhof verliest tweede wedstrijd op ATP Finals

Tennisser Koolhof verliest tweede wedstrijd op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Het is tennisser Wesley Koolhof niet gelukt ook zijn tweede wedstrijd op de ATP Finals in Turijn te winnen. De beste dubbelspeler ter wereld verloor met zijn Britse partner Neal Skupski van de Kroaten Nikola Mektic en Mate Pavic. Het werd 6-4 7-6 (3).

Koolhof won het eindejaarstoernooi twee jaar geleden aan de zijde van Mektic, maar ze besloten hun samenwerking na het seizoen 2020 toch niet voort te zetten. Vorig jaar kende Koolhof met wisselende partners een minder jaar, maar dit seizoen is hij op dreef en hij pakte al zeven titels. In Turijn werd zijn reeks van vijf overwinningen echter beëindigd.

In de derde groepswedstrijd nemen Koolhof en Skupski het op tegen de Amerikaan Austin Krajicek en Ivan Dodig uit Kroatië. Koolhof en Skupski begonnen het toernooi maandag met een zege op de Australiërs Nick Kyrgios en Thanasi Kokkinakis.

De 33-jarige Koolhof doet volgende week met Nederland mee aan de Daviscup Finals. Dinsdag is in Malaga Australië de tegenstander in de kwartfinales.

Meer uit Sport

Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

1 uur geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

3 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

6 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

6 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

9 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

9 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

9 uur geleden