Tennisser Koolhof verliest laatste groepswedstrijd op ATP Finals
LONDEN (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof is er met zijn Kroatische dubbelpartner Nikola Mektic niet in geslaagd ook zijn derde en laatste groepswedstrijd te winnen op de ATP Finals. Koolhof en Mektic verloren in de Londense O2 Arena met 6-4 6-7 (2) 10-8 van de Pool Lukasz Kubot en Marcelo Melo uit Brazilië.
De nederlaag van Koolhof (31) en Mektic, als vijfde geplaatst, blijft zonder grote gevolgen. Ze waren al verzekerd van een plek in de halve finales. Koolhof en Mektic konden met een derde zege in de groep wel extra prijzengeld en punten verdienen. Kubot en Melo, die als achtste geplaatst waren, waren al uitgeschakeld.
Koolhof en Mektic wisten hun eerste twee groepsduels wel te winnen; van Ram/Salisbury en Krawietz/Mies.
De halve finales van de ATP Finals, bedoeld voor de acht beste koppels van het afgelopen seizoen, zijn zaterdag.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
14 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.
1 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
15 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
19 uur geledenMONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.
20 uur geleden