Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Koolhof verliest dubbelfinale Marseille

Tennisser Koolhof verliest dubbelfinale Marseille

MARSEILLE (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft met zijn Kroatische dubbelpartner Nikola Mektic de finale verloren van het ATP-toernooi in Marseille. Het duo moest het in twee sets afleggen tegen Nicolas Mahut uit Frankrijk en de Canadees Vasek Pospisil: 3-6 4-6.

Koolhof veroverde begin dit jaar met Rohan Bopanna uit India aan zijn zijde een ATP-titel in Doha. Met Mektic werd hij vorige week op het toernooi van Rotterdam al in de eerste ronde uitgeschakeld. Koolhof maakt deel uit van het Nederlands Daviscupteam dat volgende maand tegen Kazachstan speelt, met als inzet plaatsing voor de finaleweek van het landentoernooi in Madrid.

Botic van de Zandschulp en Indy de Vroome verloren op een lager niveau ook finales. Van de Zandschulp ging op de challenger in de Duitse stad Koblenz in drie sets onderuit tegen Tomas Machac uit Tsjechië: 3-6 6-4 3-6. De Vroome verloor in het Japanse stad Kyoto van de Chinese Fang Ying Xun: 6-3 3-6 6-7 (6).

Meer uit Sport

Wielrenner Milan sprint opnieuw naar ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn tweede etappezege op rij geboekt in de UAE Tour. In een vlakke etappe over 168 kilometer rond Dubai was Milan de snelste in de eindsprint.

54 minuten geleden
Freestyleskiër Hess maakt 'L'-teken nadat Trump hem loser noemt

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Amerikaanse freestyleskiër Hunter Hess heeft vrijdag gezegd dat hij "extra gemotiveerd" was nadat Donald Trump hem een "echte loser" had genoemd. Dat deed de Amerikaanse president nadat Hess had verklaard met gemengde gevoelens Amerika bij de Winterspelen te vertegenwoordigen in het huidige politieke klimaat.

57 minuten geleden
Wielerploeg Tietema maakt in Giro debuut in grote ronde

MILAAN (ANP) - Unibet Rose Rockets, de wielerploeg van Bas Tietema, mag zijn debuut maken in een grote ronde. De ploeg heeft een wildcard ontvangen voor de Giro d'Italia, die op 8 mei van start gaat in Bulgarije.

3 uur geleden
Oekraïne boycot opening Paralympische Spelen door deelname Russen

KYIV (ANP) - De Oekraïense delegatie zal niet deelnemen aan de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen in Milaan. Ook eist het Oekraïense nationale paralympisch comité dat de Oekraïense vlag niet wordt gebruikt tijdens die ceremonie. Woensdag liet de Oekraïense overheid al weten geen regeringsfunctionarissen af te laten reizen naar Milaan voor de Paralympische Spelen.

6 uur geleden
Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

15 uur geleden
Van Veen verliest finale bij Premier League Darts in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.

15 uur geleden
Amerikaanse kunstrijdster Liu wint individueel goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.

15 uur geleden