Tennisser Koolhof verliest dubbelfinale Marseille
MARSEILLE (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft met zijn Kroatische dubbelpartner Nikola Mektic de finale verloren van het ATP-toernooi in Marseille. Het duo moest het in twee sets afleggen tegen Nicolas Mahut uit Frankrijk en de Canadees Vasek Pospisil: 3-6 4-6.
Koolhof veroverde begin dit jaar met Rohan Bopanna uit India aan zijn zijde een ATP-titel in Doha. Met Mektic werd hij vorige week op het toernooi van Rotterdam al in de eerste ronde uitgeschakeld. Koolhof maakt deel uit van het Nederlands Daviscupteam dat volgende maand tegen Kazachstan speelt, met als inzet plaatsing voor de finaleweek van het landentoernooi in Madrid.
Botic van de Zandschulp en Indy de Vroome verloren op een lager niveau ook finales. Van de Zandschulp ging op de challenger in de Duitse stad Koblenz in drie sets onderuit tegen Tomas Machac uit Tsjechië: 3-6 6-4 3-6. De Vroome verloor in het Japanse stad Kyoto van de Chinese Fang Ying Xun: 6-3 3-6 6-7 (6).
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.
12 uur geledenREIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.
13 uur geledenSHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.
17 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
1 dag geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
1 dag geleden