Tennisser Koolhof verliest dubbelfinale Marseille
MARSEILLE (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft met zijn Kroatische dubbelpartner Nikola Mektic de finale verloren van het ATP-toernooi in Marseille. Het duo moest het in twee sets afleggen tegen Nicolas Mahut uit Frankrijk en de Canadees Vasek Pospisil: 3-6 4-6.
Koolhof veroverde begin dit jaar met Rohan Bopanna uit India aan zijn zijde een ATP-titel in Doha. Met Mektic werd hij vorige week op het toernooi van Rotterdam al in de eerste ronde uitgeschakeld. Koolhof maakt deel uit van het Nederlands Daviscupteam dat volgende maand tegen Kazachstan speelt, met als inzet plaatsing voor de finaleweek van het landentoernooi in Madrid.
Botic van de Zandschulp en Indy de Vroome verloren op een lager niveau ook finales. Van de Zandschulp ging op de challenger in de Duitse stad Koblenz in drie sets onderuit tegen Tomas Machac uit Tsjechië: 3-6 6-4 3-6. De Vroome verloor in het Japanse stad Kyoto van de Chinese Fang Ying Xun: 6-3 3-6 6-7 (6).
Meer uit Sport
BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
5 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
1 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
4 uur geledenMONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Trans vrouwen mogen vanaf donderdag niet meer meedoen aan vrouwentoernooien van dartsbond PDC. Dat staat in een verklaring op de site van de PDC. Het besluit heeft onder anderen gevolgen voor de Nederlandse Noa-Lynn van Leuven.
5 uur geledenROUBAIX (ANP/AFP/BELGA) - Mathieu van der Poel vindt zichzelf "meer favoriet" in Parijs-Roubaix dan in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei hij donderdag op een persconferentie. Van der Poel werd afgelopen zondag in Vlaanderen tweede achter Tadej Pogacar. In Roubaix was de Nederlander de afgelopen drie jaar de beste.
6 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich teruggetrokken van het WTA-toernooi van Stuttgart vanwege een blessure. Dat heeft de Belarussische nummer 1 van de wereld donderdag via Instagram bekendgemaakt. Ze schrijft dat ze de blessure opliep na het masterstoernooi van Miami, dat ze eind maart winnend afsloot.
6 uur geleden