Tennisser Koolhof verliest dubbelfinale in Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof is er niet in geslaagd om samen met zijn Britse partner Neal Skupski het dubbelspeltoernooi van Indian Wells op zijn naam te schrijven. De nummer 1 van de wereld in het dubbel en Skupski verloren in de finale met 6-3 2-6 10-8 van de Indiër Rohan Bopanna en Matthew Ebden uit Australië.
De 43-jarige Bopanna won als oudste speler ooit de dubbeltitel op het masterstoernooi van Indian Wells. "Dit is echt speciaal. Ik kom hier al vele jaren en heb al die jongens dit toernooi zien winnen. Ik ben heel erg blij dat ik nu zelf met Matt de winst heb kunnen pakken", zei Bopanna na afloop. Het was voor Bopanna en Ebden het eerste succes van dit jaar en de tweede titel als duo.
De 33-jarige Koolhof stond voor het eerst in de finale van het masterstoernooi van Indian Wells. Hij wist dit jaar met Skupski nog geen toernooi te winnen. Vorig jaar waren de twee zeven keer succesvol.
Meer uit Sport
SAN BENEDETTO (ANP) - Jonathan Milan heeft de zevende en laatste etappe van de Italiaanse rittenkoers Tirreno-Adriatico gewonnen. De Italiaan was de snelste in een massasprint van een rit over 142 kilometer van Civitanova Marche naar San Benedetto del Tronto.
38 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft op de slotdag van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina zijn derde gouden paralympische medaille behaald. De Nederlander won na de super-G en de supercombinatie ook de slalom.
1 uur geledenÅRE (ANP) - De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin heeft haar eerste zege geboekt als olympisch kampioene op de slalom. Ze was de snelste in de wereldbeker in het Zweedse Åre en schreef haar 109e wereldbekerzege bij op haar erelijst.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De MotoGP heeft de Grote Prijs van Qatar uitgesteld vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De race stond gepland voor 12 april, maar is nu verzet naar 8 november, meldde rechtenhouder Dorna.
3 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen somde na de Grote Prijs van China weer een waslijst van problemen op die hij momenteel ervaart met zijn Red Bull-auto. "De auto voelde totaal niet goed. Geen balans, veel bandenslijtage, er was iets met het stuur en dan nog een koelingsprobleem", zei de viervoudig wereldkampioen bij Viaplay, die door de kapotte koeling van zijn energiesysteem de race in Shanghai tien ronden voor het einde moest beëindigen.
4 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Kimi Antonelli behaalde in zijn 26e Formule 1-race zijn eerste overwinning. De 19-jarige Italiaan won de Grote Prijs van China en werd na Max Verstappen de jongste winnaar ooit. "Ik ben sprakeloos en kan wel huilen. Ik heb zoveel te danken aan mijn team. Mercedes heeft me geholpen om mijn droom te verwezenlijken", zei Antonelli kort na afloop in het flashinterview. "Ik wilde heel graag Italië terug aan de top brengen en dat is gelukt."
5 uur geledenCORTINA (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos en paraskiër Jeroen Kampschreur dragen zondag de Nederlandse vlag bij de sluitingsceremonie van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina. Dat maakte chef de mission Esther Vergeer bekend. Kampschreur won twee keer goud, Bunschoten-Vos veroverde een zilveren medaille.
5 uur geleden