Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Koolhof opent ATP-toernooi Rotterdam met zege in dubbel

Tennisser Koolhof opent ATP-toernooi Rotterdam met zege in dubbel

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft met zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski de eerste partij van het ABN AMRO World Tennis Tournament gewonnen. Het duo verloor in Ahoy de eerste set tegen de Russen Andrej Roeblev en Karen Chatsjanov, maar won alsnog via de supertiebreak: 5-7 7-5 10-7. De partij duurde ruim 1,5 uur.

Koolhof en Skupski beleefden vorige maand met winst van de ATP-toernooien van Melbourne en Adelaide een bijzonder succesvolle start van hun samenwerking. Op de Australian Open bleven ze steken in de kwartfinales.

Koolhof en Skupski zijn in Ahoy als vierde geplaatst. Roeblev is de titelverdediger in het enkelspel op het Nederlandse ATP-toernooi. Bij iedere sessie in Ahoy zijn maximaal 1250 toeschouwers welkom vanwege de coronamaatregelen.

Griekspoor

Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp werden in de eerste ronde van het dubbelspel uitgeschakeld. Het Nederlandse duo was niet opgewassen tegen de Zuid-Afrikaan Lloyd Harris en de Duitser Tim Puetz: 6-3 7-6 (3).

In het enkelspel won de Amerikaan Mackenzie McDonald van de Georgiër Nikoloz Basilasjvili: 6-3 6-2. De Australiër Alex de Minaur was in twee sets te sterk voor de Belg David Goffin: 6-0 6-3.

Van de Zandschulp en Griekspoor komen dinsdag in actie in de eerste ronde van het enkelspel. Griekspoor, de nummer 62 van de wereld, opent de dag om 11.00 uur tegen de Rus Aslan Karatsev. Van de Zandschulp, 51e op de mondiale ranking, sluit het programma op het centercourt dinsdagavond af tegen de Spaanse qualifier Bernabé Zapata Miralles. Het publiek moet na de eerste avondpartij Ahoy verlaten.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

6 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

7 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

8 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

9 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

9 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

11 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

14 uur geleden