Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Koolhof naar tweede ronde dubbelspel in Melbourne

Tennisser Koolhof naar tweede ronde dubbelspel in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Dubbelspecialist Wesley Koolhof heeft zich met zijn Poolse partner Lukasz Kubot verzekerd van een plek in de tweede ronde van de Australian Open. Koolhof en Kubot waren in Melbourne met 6-3 6-4 te sterk voor Ariel Behar uit Uruguay en de Ecuadoraan Gonzalo Escobar.

Het is het eerste grandslamtoernooi voor het duo Koolhof/Kubot, dat als vierde geplaatst is. Koolhof vormde vorig jaar een koppel met Nikola Mektic uit Kroatië, maar aan die samenwerking kwam eind vorig jaar een einde.

In de volgende ronde nemen Koolhof en Kubot het mogelijk op tegen Nick Kyrgios, die een duo vormt met zijn landgenoot Thanasi Kokkinakis. De Australiërs moeten eerst nog de Zuid-Afrikaan Lloyd Harris en Julian Knowle uit Oostenrijk zien te verslaan.

In aanloop naar de Australian Open verloor Koolhof/Kubot op een van de voorbereidingstoernooien in de kwartfinales.

In het vrouwendubbelspel bereikte ook Demi Schuurs de tweede ronde. De nummer 12 van de wereld in het dubbelspel, die samen met de Amerikaanse Nicole Melichar speelt, zag Fiona Ferro uit Frankrijk en Jil Teichmann uit Zwitserland halverwege de eerste set opgeven. Schuurs en Melichar leidden met 3-2.

Debutante Rosalie van der Hoek won met haar Amerikaanse partner Bernarda Pera met 3-6 6-3 7-5 van de als vijftiende geplaatste Russische combinatie Blinkova/Koedermetova.

Meer uit Sport

Kickbokser Kromah verdedigt in juni voor het eerst wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.

10 uur geleden
Chicago Bulls ontslaat guard Ivey om 'schadelijk' gedrag

CHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".

11 uur geleden
Eerste kaarten Olympische Spelen van LA op 9 april in de verkoop

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De eerste toegangsbewijzen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles gaan op 9 april voor het grote publiek in de verkoop. Een voorverkoop voor inwoners van Los Angeles en Oklahoma City, waar ook olympische onderdelen plaatsvinden, begint op 2 april.

1 dag geleden
Tennisser De Jong uitgeschakeld in eerste ronde Marrakech

MARRAKECH (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is uitgeschakeld op het ATP-toernooi van Marrakech. In de eerste ronde van de Grand Prix Hassan II, zoals het toernooi volledig heet, was de Duitser Yannick Hanfmann in twee sets te sterk voor de Nederlander: 7-6 (6) 6-4.

1 dag geleden
Keniaanse atleet Korir vijf jaar geschorst om doping

MONACO (ANP/AFP) - De Keniaanse atleet Albert Korir, oud-winnaar van de marathon van New York, heeft een dopingschorsing van vijf jaar gekregen. Dat maakte de Athletics Integrity Unit (AIU) maandag bekend.

1 dag geleden
Tennisser De Jong nog net in top 100 wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is acht plaatsen gezakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander bezet nu de 99e plaats.

1 dag geleden
Tennisser Sinner wint in Miami derde masterstoernooi op rij

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de tweede keer het masterstoernooi van Miami gewonnen. De 24-jarige nummer 2 van de wereld versloeg in de strijd om de titel de verrassende finalist Jiri Lehecka, de Tsjechische nummer 22 van de wereld: 6-4 6-4. Sinner won zijn derde masterstoernooi op rij, iets wat alleen Novak Djokovic en Rafael Nadal eerder deden.

1 dag geleden