Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Koolhof naar tweede ronde dubbelspel in Melbourne

Tennisser Koolhof naar tweede ronde dubbelspel in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Dubbelspecialist Wesley Koolhof heeft zich met zijn Poolse partner Lukasz Kubot verzekerd van een plek in de tweede ronde van de Australian Open. Koolhof en Kubot waren in Melbourne met 6-3 6-4 te sterk voor Ariel Behar uit Uruguay en de Ecuadoraan Gonzalo Escobar.

Het is het eerste grandslamtoernooi voor het duo Koolhof/Kubot, dat als vierde geplaatst is. Koolhof vormde vorig jaar een koppel met Nikola Mektic uit Kroatië, maar aan die samenwerking kwam eind vorig jaar een einde.

In de volgende ronde nemen Koolhof en Kubot het mogelijk op tegen Nick Kyrgios, die een duo vormt met zijn landgenoot Thanasi Kokkinakis. De Australiërs moeten eerst nog de Zuid-Afrikaan Lloyd Harris en Julian Knowle uit Oostenrijk zien te verslaan.

In aanloop naar de Australian Open verloor Koolhof/Kubot op een van de voorbereidingstoernooien in de kwartfinales.

In het vrouwendubbelspel bereikte ook Demi Schuurs de tweede ronde. De nummer 12 van de wereld in het dubbelspel, die samen met de Amerikaanse Nicole Melichar speelt, zag Fiona Ferro uit Frankrijk en Jil Teichmann uit Zwitserland halverwege de eerste set opgeven. Schuurs en Melichar leidden met 3-2.

Debutante Rosalie van der Hoek won met haar Amerikaanse partner Bernarda Pera met 3-6 6-3 7-5 van de als vijftiende geplaatste Russische combinatie Blinkova/Koedermetova.

Meer uit Sport

Noppert klopt landgenoot Van der Velde in eerste ronde WK darts

LONDEN (ANP) - Danny Noppert heeft in de eerste ronde van het WK darts geen fout gemaakt tegen zijn landgenoot Jurjen van der Velde. In het Alexandra Palace in Londen werd het 3-1 voor de als zesde geplaatste Nederlander. De 23-jarige Van der Velde beleefde zijn WK-debuut.

1 uur geleden
Provincie Limburg voelt niets voor organiseren Vuelta-start

MAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.

4 uur geleden
Formule 1 keert in 2027 en 2028 terug naar Portugal

LONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.

13 uur geleden
ATP voert in 2026 ook hitteregels in voor tennissers

LONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.

14 uur geleden
Darter Van Duijvenbode knokt zich naar tweede ronde op WK 

LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.

1 dag geleden
Inschrijving voor goedkope tickets LA 2028 opent op 14 januari

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.

1 dag geleden
Oud-winnaar Auger-Aliassime weer naar tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Oud-winnaar Félix Auger-Aliassime neemt in februari deel aan het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi in Rotterdam maandag bekend. De 25-jarige Canadees is de nummer 5 van de wereld.

1 dag geleden