Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Koolhof gaat voor dubbeltitel op ATP Finals

Tennisser Koolhof gaat voor dubbeltitel op ATP Finals

LONDEN (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof kan in Londen met zijn Kroatische dubbelpartner Nikola Mektic de titel pakken op de ATP Finals. Het duo staat vanaf 16.30 uur op het hardcourt in de O2 Arena in de finale tegenover de Oostenrijker Jürgen Melzer en Edouard Roger-Vasselin uit Frankrijk. Koolhof en Mektic spelen voor het laatst samen.

De 31-jarige Gelderlander kreeg kort voor het eindejaarstoernooi van Mektic te horen dat de Kroaat in 2021 gaat spelen met zijn landgenoot Mate Pavic. Koolhof vond een nieuwe dubbelpartner in de 38-jarige Pool Lukasz Kubot. Koolhof en Mektic, die eerder dit jaar de finale van de US Open haalden, kunnen hun samenwerking afsluiten met winst van de ATP Finals.

De eindstrijd in het enkelspel gaat tussen Dominic Thiem en Daniil Medvedev. De Oostenrijkse winnaar van de US Open versloeg de Serviër Novak Djokovic, de nummer 1 van de wereld, in de halve finales in een zenuwslopende partij. Medvedev rekende af met Rafael Nadal, de Spaanse nummer 2 van de wereld die nog altijd wacht op zijn eerste eindzege op de ATP Finals. Thiem en Medvedev wonnen de seizoensfinale ook nog nooit.

Meer uit Sport

Tennisser De Minaur verliest meteen in eerste ronde Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).

2 minuten geleden
Bokslegenden Mayweather en Pacquiao keren terug in de ring

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Amerikaan Floyd Mayweather en Filipijn Manny Pacquiao treffen elkaar in september voor een professionele bokswedstrijd in Las Vegas. Dat maakte Netflix maandag bekend.

9 uur geleden
Skilegende Vonn: dokter heeft mijn been gered

BERLIJN (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn heeft dokter Tom Hackett van de Amerikaanse ploeg voor de Winterspelen bedankt voor het redden van haar been. "Hij heeft voorkomen dat mijn been geamputeerd moest worden", zegt de Amerikaanse in een video op Instagram.

14 uur geleden
NOC*NSF tegen deelname sporters Paralympics onder Russische vlag

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF betreurt het als Russische en Belarussische sporters onder hun eigen vlag meedoen aan de Paralympische Spelen. Dat heeft een woordvoerder van de Nederlandse sportkoepel aan het ANP laten weten. NOC*NSF wacht vooralsnog verdere besluitvorming over de kwestie af voordat ze een eventuele bestuurlijke boycot aankondigen. "Tegen deelname onder een neutrale vlag hebben wij geen bezwaar", aldus een woordvoerster. "Maar dan wel onder voorwaarden die ook golden bij de Olympische Spelen. Dus zonder deelname van ex-militairen."

14 uur geleden
Bergsma: olympisch schaatsen van 2030 in Thialf mooie kans

AMSTERDAM (ANP) - Jorrit Bergsma vindt het een mooie kans voor Nederland om het olympisch schaatstoernooi van 2030 in Thialf te organiseren. Dat zei de 40-jarige schaatser na aankomst op Schiphol. Samen met een groot deel van de Nederlandse olympische ploeg arriveerde hij daar maandagmiddag vanuit Milaan, waar hij op de Olympische Spelen goud op de massastart en brons op de 10 kilometer veroverde.

17 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout verbaasd door ontvangst op Schiphol

AMSTERDAM (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout was na zijn aankomst op Schiphol verbaasd door de ontvangst. "Volgens mij heeft het hier heel erg geleefd", zei de 24-jarige shorttracker in een aankomsthal van Schiphol waar de Nederlandse olympische sporters maandagmiddag juichend werden onthaald door zeker honderd mensen.

17 uur geleden
Tennisser Etcheverry verovert in Rio de Janeiro eerste ATP-titel

RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.

23 uur geleden