Tennisser Koolhof bereikt halve finales dubbelspel in Madrid
MADRID (ANP) - Tennisser Wesley Koolhof heeft de halve finales in het dubbelspel bereikt op het masterstoernooi van Madrid. Koolhof won met de Brit Neal Skupski van de Bosniër Tomislav Brkic en de Serviër Nikola Cacic: 6-3 6-7 (6) 10-2.
Koolhof verloor recentelijk nog de finale van het graveltoernooi van Barcelona met Skupski. Voor een plek in de finale van het toernooi in Madrid moet hij het opnemen tegen de winnaar van de partij tussen de Duitse tennissers Kevin Krawietz en Andreas Mies en de Pool Hubert Hurkacz en de Amerikaan John Isner.
Demi Schuurs bereikte met haar Amerikaanse dubbelpartner Desirae Krawczyk de halve finales in Madrid. Het duo versloeg de Amerikaanse tennissters Cori Gauff en Jessica Pegula 7-6 (5) 3-6 10-5. Schuurs en Krawczyk spelen later op vrijdag nog tegen het koppel Storm Sanders uit Australië en Shuai Zhang uit China.
Meer uit Sport
SANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.
1 uur geledenFUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
14 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
17 uur geleden