Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser hoort tijdens partij in Doha van positieve coronatest

Tennisser hoort tijdens partij in Doha van positieve coronatest

DOHA (ANP) - De Amerikaanse tennisser Denis Kudla heeft tijdens zijn partij in de eerste ronde van de kwalificaties voor de Australian Open te horen gekregen dat hij positief heeft getest op het coronavirus. Kudla mocht de wedstrijd in Doha wel uitspelen en versloeg de Marokkaan Elliot Benchetrit in twee sets: 6-4 6-3. De 28-jarige Amerikaan, nummer 114 van de wereld, moest zich vanwege zijn positieve test echter wel terugtrekken uit het kwalificatietoernooi.

Zijn beoogde tegenstander in de tweede ronde, de 19-jarige Australiër Dane Sweeny, kreeg een 'walkover' naar de derde ronde en heeft nog maar één zege nodig om zich te kwalificeren voor de Australian Open.

Volgens Benchetrit werd Kudla bij een stand van 5-3 in de tweede set ingelicht over zijn positieve test. De 22-jarige Marokkaan zegt in een videoboodschap op Instagram dat de game waaraan ze waren begonnen, afgemaakt moest worden. Kudla won die game en daarmee de partij.

Benchetrit moet mogelijk ook in quarantaine, omdat hij nauw contact heeft gehad met Kudla. De Marokkaan zegt dat de testuitslagen in Doha lang op zich laten wachten en dat de spelers soms al de baan op worden gestuurd voordat ze een uitslag hebben.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

4 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

6 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

7 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

7 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

7 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

9 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

13 uur geleden