Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Haase verder in kwalificatie van Australian Open

Tennisser Haase verder in kwalificatie van Australian Open

DOHA (ANP) - Tennisser Robin Haase heeft zich naar de tweede ronde geknokt van het kwalificatietoernooi voor de Australian Open. De 33-jarige Hagenaar rekende in drie sets af met de de Braziliaan Thiago Seyboth Wild: 3-6 6-4 7-6 (8).

Haase is afgezakt naar de 198e positie van de wereldranglijst. Zijn 20-jarige tegenstander is op dit moment de nummer 117 van de mondiale tennisladder. Haase stuit in de tweede ronde van het kwalificatietoernooi op de winnaar van het duel tussen de Duitser Mischa Zverev en de Italiaan Gian Marco Moroni.

Eerder op maandag drong Tallon Griekspoor al door tot de tweede ronde van het kwalificatietoernooi voor de eerste grandslam van het seizoen. Hij was in de eerste ronde te sterk voor de Australiër Harry Bourchier, die met een wildcard tot het toernooi was toegelaten. Het duel werd beslist in twee sets: 7-6 (6) 6-3.

Hoogst geklasseerde Nederlander

Griekspoor is op plaats 155 de hoogst geklasseerde Nederlander op de wereldranglijst. Hij neemt het in de volgende ronde op tegen John-Patrick Smith, opnieuw een Australiër met een wildcard. Smith schakelde in de eerste ronde de als 25e geplaatste Italiaan Paolo Lorenzi uit.

De mannen werken hun kwalificatietoernooi af in Doha vanwege de strenge coronamaatregelen in Australië, waar op 8 februari in Melbourne de uitgestelde grandslam van start gaat.

Meer uit Sport

Schaatsster Wüst geëerd met Carrièreprijs op Sportgala

ARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.

10 uur geleden
Kogelstootster Schilder gekozen tot Sportvrouw van het Jaar

ARNHEM (ANP) - Atlete Jessica Schilder is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal gekozen tot Sportvrouw van het Jaar. De 26-jarige Volendamse veroverde op de WK atletiek in Tokio als eerste Nederlandse de wereldtitel bij het kogelstoten.

10 uur geleden
Baanwielrenner Lavreysen opnieuw Sportman van het Jaar

ARNHEM (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal voor de tweede keer op rij gekozen tot Sportman van het Jaar. De 28-jarige Brabander veroverde dit jaar voor de zevende keer op rij de wereldtitel op de sprint en werd de eerste baanwielrenner met vier gouden medailles op één WK.

10 uur geleden
Tennisser Alcaraz neemt na zeven jaar afscheid van coach Ferrero

MADRID (ANP/RTR) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft na zeven jaar afscheid genomen van zijn coach Juan Carlos Ferrero. Dat meldde de nummer 1 van de wereldranglijst woensdag op Instagram. De 22-jarige Spanjaard won onder meer zes grandslamtoernooien tijdens de samenwerking met zijn landgenoot.

18 uur geleden
Noppert klopt landgenoot Van der Velde in eerste ronde WK darts

LONDEN (ANP) - Danny Noppert heeft in de eerste ronde van het WK darts geen fout gemaakt tegen zijn landgenoot Jurjen van der Velde. In het Alexandra Palace in Londen werd het 3-1 voor de als zesde geplaatste Nederlander. De 23-jarige Van der Velde beleefde zijn WK-debuut.

1 dag geleden
Provincie Limburg voelt niets voor organiseren Vuelta-start

MAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.

1 dag geleden
Formule 1 keert in 2027 en 2028 terug naar Portugal

LONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.

1 dag geleden