Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Haase treft Murray in eerste ronde in Ahoy

Tennisser Haase treft Murray in eerste ronde in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Robin Haase is in de eerste ronde van het ABN AMRO World Tennis Tournament gekoppeld aan Andy Murray. Beide spelers doen vanaf maandag in Ahoy mee met een wildcard. De winnaar van die partij treft in de tweede ronde vermoedelijk de als vierde geplaatste Rus Andrej Roeblev, die het in zijn openingspartij opneemt tegen een qualifier.

Haase kreeg donderdag te horen dat hij alsnog direct tot het hoofdtoernooi was toegelaten. De 33-jarige Hagenaar kreeg van toernooidirecteur Richard Krajicek het startbewijs dat vrijkwam na de afmelding van de Franse titelhouder Gaël Monfils. Murray, de voormalig nummer 1 van de wereld, kreeg vorige week al een wildcard toebedeeld.

Botic van de Zandschulp, de andere Nederlandse tennisser die rechtstreeks tot het hoofdtoernooi is toegelaten, speelt in de eerste ronde tegen de Kroaat Borna Coric. Bij winst wacht mogelijk een ontmoeting met de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

1 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

2 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

3 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

4 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

4 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

6 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

9 uur geleden