Tennisser Griekspoor wint met 16e zege op rij challenger Napels
NAPELS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft net als een week eerder een challengertoernooi in Napels op zijn naam geschreven. De 25-jarige Griekspoor versloeg in de finale de Amerikaan Alexander Ritschard in twee sets: 6-3 6-2.
Voor Griekspoor was het zijn zestiende zege op een rij en zijn derde titel op rij. Hij heeft sinds zijn debuut op de US Open, waar hij in de tweede ronde moest buigen voor Novak Djokovic, niet meer verloren. Hij won een duel in de Daviscup tegen Uruguay en pakte vervolgens de titels in zowel Murcia als twee keer in Napels. Het is zijn zesde challengertitel van dit jaar.
Griekspoor brak in beide sets twee keer de opslag van de 27-jarige Amerikaan, die op plaats 302 van de wereldranglijst staat. De Nederlander was zelf vooraf aan het toernooi de nummer 118, maar hij zal maandag debuteren in de mondiale top 100.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
6 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
9 uur geleden