Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor verslaat Belg Coppejans in Praag

Tennisser Griekspoor verslaat Belg Coppejans in Praag

PRAAG (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich geplaatst voor de derde ronde van een challenger in Praag. De nummer 190 van de wereld was met 5-7 6-4 6-3 de meerdere van de Belg Kimmer Coppejans, die als elfde was geplaatst en 154e staat op de wereldranglijst.

In de derde ronde treft Griekspoor (24) de Slowaak Jozef Kovalik, de nummer vijf van de plaatsingslijst. Robin Haase en Botic van de Zandschulp werden al in de openingsronde uitgeschakeld.

Ook Stan Wawrinka is van de partij op het graveltoernooi in Tsjechië. De drievoudig grandslamkampioen had in zijn eerste partij drie sets nodig om zich te ontdoen van de Rus Roman Safiullin. Het werd 6-1 4-6 6-1 voor de nummer 17 van de wereld, die over twee weken niet meedoet aan de US Open.

Deze week vindt er geen ATP-toernooi plaats, waardoor de Zwitser een wildcard in ontvangst nam voor een challenger.

Meer uit Sport

Volleybalsters verliezen ook in drie sets van Verenigde Staten

BELGRADO (ANP) - De Nederlandse volleybalvrouwen hebben ook de derde wedstrijd van de tweede week van de Nations League in Belgrado verloren. Na de nederlagen tegen Polen en Frankrijk was Oranje niet opgewassen tegen de Verenigde Staten. De Amerikaanse volleybalsters wonnen met 3-0 (25-18 25-22 25-19).

5 uur geleden
Tennisser Medvedev houdt Zverev uit finale in Halle

HALLE (ANP) - Daniil Medvedev heeft de finale bereikt van het tennistoernooi van Halle. De als derde geplaatste Rus was in de halve eindstrijd te sterk voor de Duitser Alexander Zverev: 7-6 (3) 6-7 (1) 6-4.

6 uur geleden
BMX'ster Laura Smulders wint wereldbekerwedstrijd in Papendal

ARNHEM (ANP) - BMX'ster Laura Smulders heeft in Papendal de derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. De 31-jarige Nijmeegse bleef in de finale Saya Sakakibara uit Australië en Zoé Claessens uit Zwitserland voor.

6 uur geleden
Wiebes de snelste in eerste editie van Copenhagen Sprint 

KOPENHAGEN (ANP) - Lorena Wiebes heeft de eerste editie van de Copenhagen Sprint op haar naam geschreven. De sprintster van SD Worx - Protime was na 151 kilometer tussen Roskilde en Kopenhagen de beste in de verwachte massasprint van de nieuwe wedstrijd uit de UCI Women's WorldTour.

6 uur geleden
Regionale ondernemers bereiken akkoord over overname Vitesse

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers, verenigd in de Sterkhouders, heeft overeenstemming bereikt om alle aandelen van Vitesse over te nemen. Ze dienen binnenkort een verzoek tot wijziging van zeggenschap in bij de licentiecommissie van de KNVB. Dat meldt Vitesse in een persbericht.

8 uur geleden
Van de Zandschulp strandt in kwalificaties grastoernooi Mallorca

SANTA PONÇA (ANP) - Botic van de Zandschulp is bij zijn rentree op gras gestrand in de kwalificaties van het ATP-toernooi van Mallorca. De 29-jarige tennisser verloor in drie sets van de Amerikaan Nishesh Basavareddy: 6-4 6-7 (5) 7-5.

9 uur geleden
Franse nummer 1 Fils mist Wimbledon door rugblessure

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Arthur Fils kan over ruim een week niet meedoen aan Wimbledon. De Franse nummer 1, die op de wereldranglijst de vijftiende plaats inneemt, is nog niet hersteld van de rugblessure die hem eind vorige maand in de derde ronde van Roland Garros dwong op te geven tegen de Rus Andrej Roeblev.

10 uur geleden