Tennisser Griekspoor verliest van Coric in tweede ronde Hamburg
HAMBURG (ANP) - Het is Tallon Griekspoor niet gelukt de kwartfinales te bereiken van het ATP-toernooi van Hamburg. De nummer 2 van Nederland verloor met 6-3 6-4 van de Kroaat Borna Coric, die door blessures is afgezakt naar plek 183 op de wereldranglijst. Hij was ooit de mondiale nummer 12.
Griekspoor wist geen servicegame van zijn tegenstander te winnen en stond zelf in beide sets één keer zijn eigen opslaggame af. Na anderhalf uur benutte Coric (25) zijn eerste wedstrijdpunt, omdat Griekspoor een backhand in het net sloeg.
De 26-jarige Griekspoor, die plek 47 bezet op de wereldranglijst, had zes duels op rij gewonnen. Vorige week schreef hij een challengertoernooi in Amersfoort op zijn naam en dinsdag was hij in Hamburg te sterk voor de als achtste geplaatste Holger Rune.
Volgende week komt Griekspoor in actie op het graveltoernooi van Kitzbühel in Oostenrijk.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
6 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
6 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
7 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.
7 uur geledenSESTRIERE (ANP) - Demi Vollering (FDJ United - SUEZ) heeft de achtste etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Nederlandse nummer 2 van het algemeen klassement was de sterkste in een sprint bergop tussen de top 4 van het klassement. Isabella Holmgren uit Canada werd tweede, net voor de Duitse Antonia Niedermaier. Klassementsleider Anna van der Breggen werd vierde in dezelfde tijd als Vollering en behoudt de roze leiderstrui met nog één etappe te gaan.
7 uur geleden