Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Griekspoor verliest na sterke start in Tel Aviv

Tennisser Griekspoor verliest na sterke start in Tel Aviv

TEL AVIV (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is uitgeschakeld in de eerste ronde van het ATP-toernooi in Tel Aviv. De 26-jarige Nederlander, als achtste geplaatst op het Israëlische hardcourttoernooi, moest het na een sterke start afleggen tegen de Canadees Vasek Pospisil die als 'lucky loser' uit de kwalificaties was toegelaten: 6-4 6-7 (3) 5-7.

Griekspoor bereikte eerder deze maand met de Nederlandse tennisploeg de knock-outfase van de Daviscup Finals. De Haarlemmer won in Glasgow twee van zijn drie partijen in het enkelspel. Oranje neemt het in november in de kwartfinales op tegen Australië.

Griekspoor begon in Tel Aviv sterk. Hij won in de eerste set op zijn eerste service alle punten (16 van de 16) en brak Pospisil in de zesde game. De nummer 52 van de wereld moest de tweede set via een tiebreak echter aan Pospisil laten. In de beslissende set kwam Griekspoor steeds vaker in de problemen in zijn eigen opslagbeurten. Bij een stand van 5-5 leverde hij op 'love' zijn service in. De sterk serverende Canadees maakte het daarna op zijn eerste matchpoint af.

Eerder op de dag bereikte Botic van de Zandschulp wel de tweede ronde in Tel Aviv. De nummer 35 van de wereld, als vijfde geplaatst, versloeg de Portugees João Sousa in twee sets: 6-2 6-3. Novak Djokovic voert de plaatsingslijst aan. De 21-voudig grandslamkampioen uit Servië heeft een 'bye' in de eerste ronde.

Meer uit Sport

Dramatische uitvalbeurt Piastri vlak voor start GP Australië

MELBOURNE (ANP) - Oscar Piastri mist zijn thuisrace van de Formule 1 in Australië. De coureur van McLaren crashte op weg naar de startopstelling voor de eerste race van het seizoen op circuit Albert Park in Melbourne. Hij reed zijn auto in een van de bochten iets te hard over de kerbstones, spinde en kwam tegen de vangrails tot stilstand. De auto was dusdanig beschadigd dat starten niet meer mogelijk was.

34 minuten geleden
Honkballer Albies voelde het meteen: dit wordt een homerun

MIAMI (ANP) - Met een glimlach van oor tot oor paradeerde Ozzie Albies door de catacomben van het stadion van Miami Marlins. "Het moest gebeuren", lachte de speler van het Nederlands Koninkrijksteam. "En het is gelukt. Ik voelde het meteen. Die bal gaat het stadion uit."

8 uur geleden
Albies slaat honkballers met homerun naar zege op Nicaragua

MIAMI (ANP) - Ozzie Albies heeft de Nederlandse honkballers met een indrukwekkende homerun aan een zege op Nicaragua in de World Baseball Classic geholpen (4-3). Hij sloeg bij een achterstand van 3-1 zichzelf en twee ploeggenoten in de laatste inning binnen. De wedstrijd was meteen voorbij.

8 uur geleden
Sablikova nam in Thialf afscheid met haar 'mooiste race ooit'

HEERENVEEN (ANP) - Martina Sablikova heeft met de 3000 meter tijdens de WK allround in Heerenveen afscheid genomen als schaatsster. De 38-jarige Tsjechische, jarenlang concurrente van Nederlandse schaatssters als Ireen Wüst, Irene Schouten en Joy Beune, kreeg een staande ovatie van het publiek in Thialf. "Voorafgaand aan de 3000 meter was ongelofelijk. Ik had nooit gedacht dat ik zo veel emoties zou voelen", zei de Tsjechische, die de tranen al voelde opkomen toen ze een groot applaus kreeg toen ze werd voorgesteld.

10 uur geleden
Van de Bunt ziet Eitrem als favoriet voor titel WK allround

HEERENVEEN (ANP) - De Nederlandse schaatser Stijn van de Bunt ziet halverwege het WK allround Sander Eitrem als de grote favoriet voor de titel. De Noor reed met 6.01,61 op de 5000 meter het baanrecord van Patrick Roest uit de boeken en staat na de eerste dag tweede achter Jordan Stolz. De Amerikaan had eerder een grote voorsprong gepakt met de zege op de 500 meter in 34,22.

10 uur geleden
Van de Bunt halverwege zesde op WK allround, Stolz leidt

HEERENVEEN (ANP) - Stijn van de Bunt is na de eerste dag van het WK allround opgeklommen naar de zesde plaats. De 21-jarige schaatser eindigde op de 5000 meter als tweede achter Sander Eitrem, die met 6.01,61 het baanrecord van Patrick Roest uit de boeken reed en daarmee een groot deel van zijn achterstand op Jordan Stolz goedmaakte.

11 uur geleden
Pogacar soleert voor derde keer op rij naar zege Strade Bianche

SIENA (ANP) - Tadej Pogacar (27) heeft voor de vierde keer de Strade Bianche gewonnen. De Sloveense kopman van UAE Team Emirates was opnieuw een klasse apart in de Italiaanse wielerkoers van 203 kilometer met start en finish in Siena. De wereldkampioen kwam na een lange vlucht alleen over de streep met een voorsprong van een minuut op de Fransman Paul Seixas. De Mexicaan Isaac del Toro werd derde.

13 uur geleden