Tennisser Griekspoor uitgeschakeld in Monte Carlo
MONACO (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is in de tweede ronde van het graveltoernooi van Monte Carlo uitgeschakeld. Hij moest na een hoopgevende start zijn meerdere erkennen in Alex de Minaur, de nummer 11 van de wereld uit Australië (2-6 6-2 6-3).
De 27-jarige Griekspoor nam in de eerste set een voorsprong van 3-0. Bij een tussenstand 5-2 won hij opnieuw een game terwijl De Minaur serveerde. Griekspoor kwam in de eerste set zelf slechts eenmaal in de problemen tijdens zijn opslagbeurt. Hij stond één breakpoint toe en werkte die vakkundig weg.
De Minaur kreeg in de tweede helft veel meer grip op de service van de beste Nederlandse tennisser. Hij kreeg maar liefst acht breakpoints en verzilverde er twee. Griekspoor, de nummer 26 van de wereldranglijst, verloor in de derde set zijn servicebeurt bij een stand van 2-2. De 25-jarige De Minaur besliste de wedstrijd door bij een voorsprong van 5-3 weer een breakpoint te benutten.
Griekspoor versloeg de Duitser Dominik Köpfer in de eerste ronde van het sterk bezette graveltoernooi: 7-6 (2) 4-6 6-2. Hij strandde vorig jaar al in de eerste ronde van het toernooi van Monte Carlo. Griekspoor moest toen na drie sets zijn meerdere erkennen in de Zwitser Stanislas Wawrinka.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
5 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
8 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.
20 uur geledenCARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.
21 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Spaanse golfer Jon Rahm wil graag terugkeren op de Amerikaanse PGA Tour en is bereid om een straf te accepteren. De voormalig nummer 1 van de wereld hoopt dat hij dezelfde sanctie kan krijgen als de Amerikaan Brooks Koepka, die onder meer 5 miljoen dollar moest doneren aan een goed doel.
23 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Vijf landen hebben aangegeven niet tegen Rusland te zullen spelen op het wereldkampioenschap ijshockey in 2027. Finland, Zweden, Noorwegen, Denemarken en Letland maakten op die manier duidelijk dat zij het niet eens zijn met de beslissing van het internationale sporttribunaal CAS. Het CAS oordeelde vrijdag dat de internationale ijshockeybond IIHF Rusland weer moest toelaten op internationale toernooien.
1 dag geleden